Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki ad multivitamint 3 év...

Aki ad multivitamint 3 év körüli gyereknek ad mellette még pluszba C és D vitamint vagy elég a multi?

Figyelt kérdés
Kisfiam borzasztóan válogatós, nagyon nehezen lehet beleimádkozni a zöldségeket, gyümölcsöket. Nyáron csak a C vitamint adtam neki de mivel még januárban kruppos rohama volt és itt a rosszabb idő elkezdtem neki multivitamint adni hátha sikerül könnyebben elkerülni a légúti betegségeket. Nem tudom, hogy mellette szükséges-e adnom neki a Vigantolt vagy a Cebiont. Marslakócskák szirupot adok neki ebben van mindkettőből de fogalmam sincs mekkora mennyiség kell egy ekkora gyereknek. Előre is köszönöm a segítségeteket.
2015. nov. 19. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Multi + D vitamin. 3.5 éves
2015. nov. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
D még kell mellé. Enyéim: marslakó + d vitamin + omega 3 halolaj.
2015. nov. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Én adok. A fiam grapefruitmag cseppet, Cebiont, Vigantolt és Centrum Junior vitamint kap.
2015. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, ezt mind egyszerre egy nap? Atya ég, a gyerekorvos mit szól ehhez?
2015. nov. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Mit szólna? Semmit. Vitamint kap a gyerek, nem gyógyszereket. A Centrumot nem mindig kéri, akkor nem kap. Nem mellesleg mióta ezeket kapja számottevő a különbség betegségek terén.
2015. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek, ha nem betegek akkor multivitamin+Vigantolt kapnak, ha betegek akkor Cebion+Vigantolt. Úgy tudom, bizonyos vitaminokat nem jó betegség alatt adni, mert a vírusokat is "táplálhatja". 6, 4 és 3 évesek.
2015. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, a multivitaminokat nem szabad betegség alatt adni, mert vas van bennük.
2015. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor a Vigantolt adom neki mellé. Azt esetleg még megmondanátok, hogy 1 vagy 2 cseppet adtok mellé? Azt sem tudtam, hogy ha beteg akkor nem jó a multivitamint adni, ezért az infóért külön köszönet. Szép napot mindenkinek :-)
2015. nov. 19. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!