Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A közel 3 éves kislányom...

A közel 3 éves kislányom Sylvanian Families babaházat kért Karácsonyra. Akinek van jó ötletnek tartja a megvételét?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik az ötlet, mert szép, igényes játéknak tartom és nem utolsó sorban a kislányunk nagyon szereti a szerepjátékokat, unokatesónál is rendszeresen a babaházzal szeretne játszani (más típusú). Ti melyik szettet vettétek/vennétek meg? Mi a kezdő házra gondoltunk és még egy-két figurára, bútorra esetleg kezdetnek. Minden hasznos ötletnek, javaslatnak nagyon örülnék! Előre is köszönöm!

2015. nov. 20. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én playmobil márkájút vettem pár éve. Jól kombinálható a többi szintén ilyen márkájú játékkal, más épületek berendezési tárgyai,figurái is ugyanúgy használhatóak, kedvére variálhatja bármelyiket. No de ha Ő kifejezetten ezt kérte és Nektek nem okoz gondot anyagilag, akkor kapja azt, ha az a szíve vágya a kicsinek. Én a playmobilt egy megbízható, korrekt, tartós, minőségi márkának tartom, az egyetlen amire a Lego-n kívűl hajlandó vagyok többet is áldozni és nem érzem fölös pénzkidobásnak.
2015. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a Sylvanian babaház egy nagy lehúzás, vékony műanyag vacak. Ennél sokkal jobb minőségű babaházakat lehet kapni. Megnézted már élőben? Én dobtam tőle egy hátast, hogy milyen sz.r.


Én vennék egy teljesen más babaházat és hozzá a Sylvanian babákat.

2015. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 3,5 éves, ő most kap majd karácsonyra. Szerintem még mindig határeset a kora. Nézd meg jól, mielőtt megveszed, lego méretű eszközök is vannak benne néha, én most olyat keresek, ami nem sok apró darabból áll, inkább csak bútorok + egy család. A figurák is kb 8 centisek, a kicsik 6 cm körül vannak.
2015. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenképp Sylvanian házat vesztek, szerintem ne a kezdőt, mert az nagyon pici, alig fér bele valami. Persze ha anyagilag az fér bele akkor nincs mit tenni, de ha belefér akkor inkább nagyobbat vegyetek. A ház minőségével amúgy szerintem nincs nagy gond viszont a figurák minősége elég gyatra, a lányom nagyon vigyáz minden játékára mégis az egyetlen játéka ami tönkrement a 4 év alatt, azok a Sylvanian figurák. Lekopik a "bundájuk" és kilátszik az alatta levő műanyag, amivel nem lenne akkora baj ha nem kerülne kb. 5-7 ezer Ft-ba egy 4 tagú család szett :-(
2015. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ezt néztük ki, de közelebbről megtekintve és kipróbálva a playmobil mellett döntöttünk. Jobb minőség, persze aranyosabbak az állatcsaládok, de a playmobillal könnyebb játszani, állítani, ültetni a figurákat. Lehet bővíteni. 3 évesen kapta a lányom is, a nagyon apró dolgokat félretettem.
2015. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske! :) Elnézve az ár-érték arányokat, lehet hogy mi is inkább a playmobil mellett döntünk. Mutattam a lányomnak tegnap este, ugyanúgy érdeklődött mint a sylvanian iránt. Neki az a lényeg, ahogy látom, hogy szituációkat tudjon elképzelni vele. Köszönöm még egyszer mindenkinek!
2015. nov. 21. 12:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül tényleg a playmobil mellett döntöttünk. De abból is az 1.2.3. típusú mellett, ugyanis ez tetszett meg a kislányomnak. Igaz, hogy lassan a simával is el tudna játszani, de úgy voltam vele, hogy majd ha később kap, legfeljebb összekombinálja.
2015. dec. 4. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!