Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Etetőszékben ott merjem...

Etetőszékben ott merjem hagyni rajzolni?

Figyelt kérdés

2 évesem imád az etetőszékben zsír krétázni. Sose akart kimászni, sose evett a krétából.(sajnos bekötni nem tudom, nem jó a csatt rajta)

Eddig sose mertem kimenni a szobából, nehogy valamit csináljon, viszont így nem haladok a házimunkával, főzéssel.

Férjem szerint simán ott lehetne hagyni ha pár percenként ránézek.

Szerintetek?


2015. nov. 21. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Az enyém kimászik egy szempillantás alatt, én nem merném ott hagyni. Úgy szoktam, h ül az asztalnál a székében, én pedig a pultnál állva főzök, pakolok és a fél szemem rajta.
2015. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
külön helységben vagy egy pici konyhánk, oda nem fér be az etetőszék. :(
2015. nov. 21. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem hagynám egyedül úgy, hogy nem lehet biztonságosan (becsatolva) otthagyni. Veszélyes.
2015. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Alapvetően én is így gondoltam.


A múltkor csengettek és kiszaladtam, pár percig hagytam ott, utána olyan lelkiismeret furdalásom volt pedig nem lett baj. :(

2015. nov. 21. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Semmikepp,egy pillanat alatt megvan a baj. Igy, hogy be sem lehet csatolni meg foleg nem.
2015. nov. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

2 éves, nem baba! nem is értem miért teszed olyan etetőszékbe amit nem lehet bekötni! nagyon egyszerű, ültesd kisasztalhoz és mehetsz főzni!

2 éves, simán szól ha kell valami neki, nem is értem miért ilyen etetőszékben rajzolgat?!?

2015. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha annyira szeret az etetőszékben zsír krétázni, akkor zsír krétázzon az etetőszékben, amikor nincs semmilyen dolgod és ott tudsz lenni mellette, amúgy meg 2 évesen már elég nagy hozzá, hogy odaüljön az asztalhoz és ott rajzolgasson.

Meg lehet kapni potom pénzért direkt kicsiknek való műanyag asztalt és kis széket. Nem foglal sok helyet és tökéletes egy ilyen korú gyereknek a rajzolgatáshoz.

2015. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%

Hát én nem hagynám ott.

De megmondom őszintén nem is raknék már 2 évest etetőszékbe.

Vegyél neki kisasztalt, kisszéket, vagy ültesd fel a nagyasztalhoz egy párnával a feneke alatt.

2015. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy vegyél neki kisgyerekeknek való kisasztalt, kisszéket, ha még nincs neki. Tudom, hogy pénzbe kerül, de hasznos, és rögtön megoldaná pl. ezt a problémát. Jön a karácsony, kaphatja ezt ajándékba, rokonok is besegíthetnek.


2 éves már simán elüldögél és rajzolgat a műanyag kisasztalnál, az etetőszékben én is félteném.

2015. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!