Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Romed galliumos lázmérőt nem...

Romed galliumos lázmérőt nem lehet lerázni?

Figyelt kérdés
Abszolút nem mozdul pedig utasítás szerint csinálom.Frászt kapok ma vettem a patikában direkt a megbízhatósága miatt...
2015. nov. 23. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem adtak hozzá egy eszközt, amivel le tudod rázni? Nagyon rázni kell :) Eszköz nélkül is lehet, gyors és nagyívű csuklómozdulattal. Nem lehetetlen, csak rá kell érezni a technikára. Én egyszer úgy leráztam egyet, hogy elrepült és eltört.
2015. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De persze adtak hozzá csak úgy sem sikerül.Pedig rázom ész nélkül :))
2015. nov. 23. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez nem mukodik ugy, h zokniba, harisnyaba teszed, es megporgeted?

Az uj hagyomanyost csak igy sikerul leraznom.

2015. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindjárt kipróbálom, Köszi!Remélem bejön.
2015. nov. 23. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok, h sikerult-e igy, irj majd legyszi. 😊
2015. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na, nálam se a zoknis megoldás nem jött be, se az "eszközös", az ugyanis előbb bemondta az unalmast, minthogy le sikerült volna rázni a lázmérőt. Csuklóból rázd, vagy nagyokat alkarral. Ha "bejáratódik", utána könnyebb lesz, addig meg vért fogsz izzadni, mire sikerül :) kitartás...
2015. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, nekünk homlokra tapasztós van, de esetleg hideg vízbe állítva?
2015. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Itt is vagyok.Az utolsó kommentem utántól idáig ráztam.Nem mozdul.Sem zoknival, sem az eszközzel,sem eszköz nélkül...áhhh
2015. nov. 23. 21:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Most beletettem hideg vízbe és újra megpróbálom :))
2015. nov. 23. 21:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Jelentem feladtam.A lázmérő nyert.Nem tudom holnap gáz ha visszaviszem a patikába?
2015. nov. 23. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!