Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák! Olyan...

Kisgyermekes anyukák! Olyan popsiban is használható lázmérőt keresek, ami igazán megbízható?

Figyelt kérdés
Bár jobb lenne az olyan típusú, ami érintés nélkül mér és mondjuk alvás közben is megmérhetem, de a fül és homlok hőmérőkről azt olvastam, hogy nem adnak pontos adatot, mert nem mindegy milyen szögben tartjuk a fülhöz, illetve a homloknál csak a bőr hőmérsékletét méri, nem a test hőmérsékletét. Mivel ezek nem pontosak, marad a popsi hőmérő. Az Omron vagy a Momert a jobb minőség vajon?
2014. nov. 27. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik teljesen jó. Nálunk az volt a fő szempont, hogy a gyereklázmérő flexibilis végű legyen.
2014. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsanat. Tehat azt irtam, hogy szerintem mindegyik teljesen jo. Nalunk az volt a fo szempont a gyereklazmeronel, hogy flexibilis vegu legyen.
2014. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hónaljban mérem neki, már "évek" óta, 4 éves múlt. Azt a kis időt meg tudja várni. Ha úgy ítélem meg, hogy melegebb a homloka, beteszem mégegyszer, de ilyen 1-2-szer fordult elő. Nekem már nagy ahhoz a kisfiam, hogy popsiban mérjem. Majdhogynem márka nélküli a mienk, kb. 1000 Ft volt a gyógyszertárban.
2014. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!