Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel kenitek extra száraz,...

Mivel kenitek extra száraz, érzékeny bőrű gyereketek kezét télen?

Figyelt kérdés
4 évesemnek minden télen rettentő száraz és piros a keze. Tavaly fürdetőkrémmel mosdattam, gyógyszertári testápolóval meg körömvirágos kézkrémmel kentem. Idén kecsketejszappannal mosdatom, a kezét itthon shea vajjal kenem, az oviba vittem neki körömvirágos kézkrémet. Valamennyit segített mindkét módszer, de így is nagyon száraz. Van valakinek valami tuti módszere?
2015. nov. 26. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk a kék lapos dobozos nivea vált be, napközben többször kenem neki.
2015. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ceumed, sanatopic...
2015. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem eucerin márkájú testápolót kimondottan atópiás száraz bőrre, állítólag hiper-szuper. Most várom a csodát.
2015. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ceumed termékminta van itthon, először azt próbálom ki. Várom még a tapasztalatokat, arról is hogy az Eucerin hogy vált be.
2015. nov. 26. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátnőm kislányának a bőrgyógyász kevertetett zsírozót. Ugyanezen tünetekkel, kimondottan a téli időszakra.

Az én fiam súlyosan atópiás, de ugyanilyen kevert zsírozóval neki is rendben lehet tartani a bőrét, amikor csak ez a tünete van meg.

2015. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, a Ceumed nem nagyon válik be... Ennek a kevert zsírozónak meg tudnád mondani a nevét, vagy az összetevőit? Háziorvos is fel tudja írni?
2015. nov. 29. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs, nem voltam fenn az oldalon.

Ennek nincs neve, ezt nem tudja felírni háziorvos. A bőrgyógyász állítja össze a gyerkőc bőrének függvényében.

2015. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!