Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Folyton hidegek a végtagjai....

Folyton hidegek a végtagjai. Gondot jelez, vagy ő ilyen?

Figyelt kérdés

2 éves a fiam, és azt vettem észre, hogy a füle, orra, keze mindig hideg. A keze ma olyan piros volt,mint mikor hógolyózunk, és kivörösödik utána. Látszólag nem zavarja, ma először mondta, hogy nem jó. Valami a kezével nem jó, nem fáj, csak nem jó érzés. Kályhánk van, 17 fok van reggelente, majd napközben már 22-25. És reggel is, este is jéghideg, mindegy milyen hőfok van bent. Nem lilák a hideg területek.

Ez mitől lehet? A lába sosem hideg. Mit gondoltok, kellene tennem valamit?


2015. nov. 28. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Végtagi keringési zavar. Nekem is van, nyáron is jéghideg a kezem, télen meg hótaposó-két zokniban is lefagy a lábam.


Nem lesz tőle baja - elviheted kivizsgálásra, ha megnyugtat -, csak zavaró.

2015. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok, bár nekem a lábaim és néha hidegek, de a kezem állandóan. Most is a 23 fokban ülök a lakásban és kesztyű van rajtam, mert nem bírome lviselni, hogy jéghideg a kezem.

Rossz vérkeringés. Az orvos nem tudott mit csinálni vele. :/

2015. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!