Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam ösz ota szobatiszta,...

Kisfiam ösz ota szobatiszta, itthon. Még ki nem vittem pelus nélkül, mert hidegek voltak. Most tavasszal hogy kezdjem kinnt?

Figyelt kérdés
mert nem érti h indulás elött pisiljon eggyet,meg még nem probáltuk kinnt a pisilést.hogy csináljam,ülve guggolva probáljam?ja és a bady helyett mit adjak,hogy a derekát védjem?2 éves kisfiú
2012. febr. 25. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

a fiam egy hónapja lett szobatiszta,és első hét után már pelenka nélkül vittem sétálni.ebben a hidegben nem pisiltettem az utcán,ha kellett neki,bementünk a közeli bevásárlóközpontba,de ritkán került rá sor,mert indulás előtt mindig elvittem pisilni.

amióta szobatiszta,elraktam a bodykat,és hosszú atlétát hord kisgatyával.

2012. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem mertem még pelus nélkül kivinni,még nem beszél a gyerek,bár bizom benne annyira,h jelezné a pisit,ugymint itthon,dehát akkor is,nemtudom mennyire tudja visszatartani,mig ilyan helyre érnénk meg ilyenek,na most már kiprobálom.
2012. febr. 25. 20:49
 3/5 Blanxx válasza:
A gyerek akkor szobatiszta ha jelzi hogy pisilnie kell, és vissza is tudja tartani. Célszerü rövid sétával kezdeni, ha elöfordulhat hogy még nem tartja vissza sokáig. Body helyett hosszabb trikó poló. Mivel kisfiúról van szó nem nagyon értem hogy akarod pisiltetni ülve vagy guggolva? Csakis állva..
2012. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én állva pisiltetem odakint, eleinte gondok voltak mert egyzserűen nem akrt így pisilni, csak a bilin ülve.Ha állva kellett inkább vissza tartotta, amíg bili közelébe nem került, de volt,hogy nem sikerült addig tartogatni, és inkább bepisilt mint, hogy állva pisiljen.De idővel hozzá szokott az állva pisiléshez.
2012. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

állva pisiltetheted, úgy, hogy letolod a gatyóját, aztán az egyik kezeddel átfogod a mellkasánál, kicsit előre döntöd, a másikkal hátulról átnyúlsz a lába közt és hátra húzod a nadrágot, hogy ne pisilje le


hosszú trikót adok a fiamra body helyett

2012. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!