Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=G9PyW259YWY

Én egy ilyen hisztiért olyan nagy pofont kaptam volna anno a szüleimtől.



2015. nov. 29. 23:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Jó egykét esetben tényleg nagyon gonosz ajándékokat kaptak. De szerintem nevelés kérdése,ha egy gyerek elkezd hisztizni egy ajándék miatt
2015. nov. 29. 23:19
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Azt, hogy ezek a gyerekek egyébként csak úgy maguktól nem igazán kapnak semmit pl meglepiből.


Csak ha valamilyen időponthoz van kötve a dolog legyen az szülinap vagy karácsony.


Emiatt ezért ezt az időpontot várják és iylenkor számítanak valami hatalmas meglepire, aztán közbe mégse.


Ha rendszeresen kapnának számukra sokat jelentő dolgokat, esetleg teljesülne néhány kívánságuk akkor is ha éppen nincs semmi különösebb ünnep, akkor a kisebb ajándékokat is tudnák értékelni.


Mellesleg nyilván tudatták mit szeretnének ajándéknak, erre nem azt kapják, így semmi sem meglepő a csalódottságukon.

2015. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Felnőttként neked hogy esne ha előfizetnél egy kábeltévére ahol közölnék, hogy most ajándékba kaphatsz 3 csatornát amit te választhatsz ki. pl legyen az zene film és történelem csatorna.


Erre mikor hazamész kiderül, hogy betették az hír, a tvshop meg a főzős csatornát.


Visszamész az ügyfélszolgálatra, ott meg jól nyakonvernek, hogy ne hisztizzél örülj hogy kaptál valamit!


Ez kb pont ilyen.



A gyerektől is elvárják, hogy jó legyen, mert akkor hoz a télapó ajándékot ő megtesz mindent, aztán mégse azt kapja amit szeretne, hanem egy nagy maflást.

2015. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó sokat üthették a fejes hogy ilyet írsz. Ezek a gyerekek csalódtak, nincs még eszközük ezt kezelni.Ha megvered attól nem tudja magát túl tenni csak még feszültebb lesz és jól megtanulja hogy ilyenkor megoldás hogy agresszív legyen.

Miért nem hisztizhet? Adja ki a feszültséget. Te felnőtt vagy szavakba tudtod önteni , ő nem.

2015. nov. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En meg a szülőt nem értem, hogy lehet ilyen szívtelen.


A paraszt nagymama meg csak röhög szegényen h wc-papirt kapott, megszakadt a szívem

2015. nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt jórészt a felnőttek voltak buták és nemtörődömök...
2015. nov. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekeket sajnálom... Nem értem miért kell szivatni szegényeket, ők még enm értik az ilyen vicceket. Ugyanolyan hülyeségnek tartom, mint mikor a macskákat ijesztgetik uborkával...
2015. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,h némelyik gyerek elég fura ajándékot kapott.


Másrészről meg te is biztos kaptál már olyan ajándékot ami nem tetszett,de nyílván nem verheted magad a földhöz felnöttként!

Na most a gyerekek őszinték és mindenféle lelki ismeret furdalás nélkül tudatják velünk hogy "hé anya az egy idióta játék amit vettél " :-)

Az meg hogy a te szüleid megvertek volna ezért hát... Azok a TE szüleid. Meg már idők voltak!

Azóta rájöttünk mi "modern" szülők,h veréssel az ég világon nem megyünk semmire.

Én mondjuk tuti nem ütném meg a lányomat.

Esetleg nekik volt egy elképzelésük arról,h mit szeretnének és végül nem azt kapták. Csalódottak,ennyi.

2015. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Végig se neztem, egyik család sem a létminimum kornyeken élt, szoval kb direkt csináltak a gyerekekkel. Sose tennem meg a lányommal, hogy ekkora csalódást okozzak neki, mint ahogy velem se tettek meg a szüleim vagy legalábbis nem ilyen szinten....
2015. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó,tènyleg igazatok van. Legszivesebben letörölnèm a kèrdèst. Ha tudnám h lehet
2015. nov. 30. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!