Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a videóról?...

Mit gondoltok a videóról? (durva tartalom)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=N8RzT0NiruQ#t=90


Valószínűleg a közepére ugrik, tekerjétek előre, de nagyon durva. El vagyok hűlve...


És így bízza az ember babyszitterre a gyerekét.


2014. jún. 4. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem kerülne ki élve a kezeim közül, szanaszét rúgnám a fejét! Nagyon durva!
2014. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan düh van ilyenkor bennem... hihetetlen :(
2014. jún. 4. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én erre szavakat sem találok. Ha ezt az én gyerekemmel művelte volna, nem is tudom mit tettem volna vele.
2014. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a nőt nálunk "baleset" érte volna. Több hetes fekvőgipszel lenne otthon nyakig és nem emlékezne hogy történt, mert akkor tudná, hogy legközelebb a gipszével verem agyon.
2014. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

istenem szegény pici :(

a rohadt k*rvát meg a hajánál fogva rángatnám le a lépcsőn és húznám végig az utcán..

2014. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én egy nagyon türelmes és higgadt ember vagyok, de ha a gyermekemről van szó, akkor nem ismerek határokat. ha valaki ilyet tenne a gyerekemmel, nem kerülne ki élve a kezeim közül..
2014. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azta a rohadt...!!!! Na egy ilyet meglátnék, addig ütném míg mozog, utána megvárnám, hogy jobban legyen és újra folytatnám. Aztán a rendőröknek megmutatnám a felvêtelt, tőlük is kapjon. A börtönben meg a vellatársaihoz is eljuttatnám a viseót, hogy itt is jól bsszák meg.

Huhhhhhh... De felhúztam magam.

Na én TUTI SENKIRE NEM BÍZOM A KISLÁNYOM!!!! Csak nagyi, meg apja. Ennyi.

Nem bízok senkinen!

2014. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
huuuu de felmergesitett ez a video!!! abhhh a not addig utottem volna mig mozog!!! orran szajan omlott volna a ver az biztos!!
2014. jún. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy el vertem volna hogy utána azt se tudta volna fiú e vagy lány !!!....aztán még minket dugnának egyből börtönbe...
2014. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megértem az agressziót, engem is elkapott.

Soha senki ismeretlenre nem bízom a gyerekem, ez fix!

2014. jún. 5. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!