Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon JÓ gasztrós dokit...

Nagyon JÓ gasztrós dokit keresek! SOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiamnak visszatérő végbélvérzése van :(

Most 7 éves.

Nem minden nap, és nem minden kakikor, de visszatér.

Heim Pálban többször láttak, végbélrepedés a diagnózis, de nem nyugszom :( aggódom.


Eddig csak a wc papír volt véres, de pár napja ha feláll kakilás után akkor végigfolyik a friss vér a lábszárán :(


Nagyon aggódom, nehogy más legyen a háttérben...


Magán doki is lehet, de mivel 4 gyerekünk van, így egy nagyon JÓ dokit keresek, és nem bánnám ha inkább tb-s lenne...


Köszönöm!


2015. dec. 1. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudok egy jó gasztronenterológust, de nem tudom, hogy ilyen területtel foglalkozik-e. Nem lenne jobb inkább proktológushoz fordulni?
2015. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem tudom :(

nagyon tanácstalan vagyok!

a háziorvos is csak a heim pálba küld mindig....

2015. dec. 1. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Proktológus sürgősen! NEM normális, hogy csurog belőle a vér,b bárki bármit is mond!


Ne hagyd, hogy elhajtsanak, míg nem kap egy endoszkóp beutalót, vagy bármi ilyesmit!


Nekem is véres a papír (néha eléggé), de ha folyna, már húznék is a dokihoz, mert ott nagyobb gáz van!

2015. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Dr. Major Jánost tudom ajánlani, a Bethesdában praktizál (TB-alapon). Mindkét gyermekem tejfehérje-érzékenységét Ő kezelte, nagyon lelkiismeretes. A gyermekorvos állítja ki a beutalót, valamint be kell telefonálni időpontot kérni. Arra lehet számítani, hogy nem tudnak azonnali időpontot biztosítani, de mivel a telefonban el kell mondani nagyjából a problémát, ha úgy ítéli meg, hogy azonnali vizsgálat szükséges, biztosa ad közeli időpontot. Ha érdekel, megírom priviben a telszámot. Mihamarabbi gyógyulást a kisfiadnak. Megértem az aggodalmad, nekem egy kisfiam és egy kislányom van, szörnyű belegondolni, milyen ijesztő lehet vérezni látni a gyermeked, az én gyerkőceimnél véres hasmenésel jelentkezett a tejérzékenység, hát...borzalmas volt. De a Bethesdában vasárnap reggel is azonnal fogadtak. Szval nekem jó tapasztalataim vannak a kórházzal, és fől3g a dok8val kapcsolataban.
2015. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Szépen kérlek, írd meg a telefonszámot!

Mindenképpen elmegyünk, nem várok tovább a háziorvos további döntésére. Nem megkérdőjelezem a tudását, de félek...ha baj van inkább derüljön ki mihamarabb, hogy tudják kezelni. Ha meg nincs baj, akkor én leszek a legboldogabb és megnyugszom!


Köszönöm Mindenki válaszát!

2015. dec. 1. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:

En is a Major doktor urat javasoltam volna, de nem tudom,h ilyen terulettel foglalkozik-e. Ha jol ertem itt a vegbelnel/nyilasnal van problema, ami szerintem inkabb proktologus terulete. De egyebkent maganban is irhatsz a Doktor Urnak, mi oda jartunk hozza, biztos vagyok benne,higy keszsegesen valaszol, ha nem is tudja vallalni.

Remelem hamar megoldodik es semmi komoly!

Szekrekedesed egyebkent? Ilyen talajon alakult ki a problema?

2015. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*szekrekedeses
2015. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is!

Felkeresem a dr. Urat, max. elirányít a megfelelő helyre majd.


Nem székrekedéses, mert minden nap van széklete, bár az igaz, hogy kemény.

Ez az amit nem értek, mert naponta eszik gyümölcsöt, szereti is nagyon. Min. 1 litert iszik is...

2015. dec. 1. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!