Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiúnak keresek...

2 éves kisfiúnak keresek frizura ötletet, a te kisfiadnak milyen haja van?

Figyelt kérdés

Nagyon babás, hullámos haja volt eddig, de szeretnénk ezen túllépni. Magas homloka van, kerek arca. Hol tudnék tippeket találni?


Illetve Budapesten tudtok ajánlani türelmes, nyugodt fodrászt, aki meg is valósítja? :)


2015. okt. 21. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Egy fiúnak nem kell ezt túldramatizálni. Simán le van vágva géppel nyáron 9mm-re télen 12mm-re. 2 fiam van.
2015. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi is géppel simán levágjuk és ennyi.
2015. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mi is simán levágjuk géppel, ilyenkor 1 cm-esre, nyáron meg 5 mm-re.
2015. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindig géppel nyìrtam nyàron 2mm vagy nullàs,télen 5mm. Újabban "frizuràt" kér ez annyit tesz hogy kb 5-8 mm- re meghagyom hàtuk pedig felnyìrom illetve a fülénél oldalt. A fiúk frizuràjàt nem kell túlbonyolìtani.
2015. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Géppel vágom neki, semmi frizura :) 2 éves.
2015. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Apukája is géppel nyírja. Nem tudtam,hogy ilyen kis korban is szabad már használni. Nem kapálóznak ellene? Szeretik? Hogy vezessem be neki?
2015. okt. 21. 11:41
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Két évesem eddig kétszer volt vágva. Szőkésbarna, egyenes haja van. Simán rövidre vágja a fodrász , elöl kicsit hosszabb, oldalra fésült, amolyan jófiús. :)

Kellemes kontrasztban van a tűzről pattant egyéniségével. :P


Olyan helyre viszem, ahol bele kell ülni egy magasított, autó formájú székbe, abban elvan, míg készül a frizura.

2015. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Fiam most 5 és fél éves, 2 éves volt kb. mikor először géppel levágtuk, engedte, de csak a nagnénje (az én húgom) vághatta le, akkor nyugodtan ült. Ma már mindegy ki vágja, de ha lehet, akkor a nagynéni:)
2015. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Kisfiamnak 10 hònapos kora òta rendszeresen nyìrjuk a haját gèppel. Eleinte nem szerette, forgatta a fejèt, de már megszokta, sőt, ha a ferjemnek nyìrom, ő is jön, hogy neki is vágjuk le.
2015. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
5 vagyok. Igen apuka is géppel vágja. Egyikünk megfogja az ölébe, másikunk gyorsan letolja a haját. Gyorsan megvan, szerencsére :D
2015. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!