Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4és fél éves kisfiúnak mennyir...

4és fél éves kisfiúnak mennyire való lego duplo számvonat?

Figyelt kérdés
Azt kért karácsonyra de a dobozàn az van h 5 éves korig. Érdemes megvenni neki ha azt szeretné? Előre is köszönöm!
2015. dec. 3. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam utolajara 3 evesen kapott lego duplot ajandekba. 4 eves kora utan mar a sima legot vettuk. Egesz 5 es fel eves koraig felvaltva jatszott mindkettovel. Februarba lesz 6 eves es most mar csak a sima legoval jatszik, a duplot teljesen elhagyta. Meg is beszeltuk, hogy eladjuk es a kapott penzbol valaszthat maganak egy kedvere valo lego szettet.
2015. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam hogy mar nagy hozza. Es tarsasjatekot milyet ajanlanal?
2015. dec. 3. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:

enyém 1,5 évesen kapott számvonatot, most 6 és még szívesen játszik vele :) igaz sok kislegoja is van, azt még jobban imádja, 3 éves korától azokat kapja, de heti szinten előveszi a duplot is :)

ha enyém most duplot kérne akkor azt vennék, nem érdekelne hány éves korig ajánlott :)

2015. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazabol mar tavaly karacsonyra kert de mire vettunk csak masfajta duplot tudtam venni tavaly rendoroset kapot helyette de iden is latta es szeretne szamvonatot. Illetve verdas labirintus tarsast neztem ki neki. Nem ismeritek veletlen erdemes e megvenni?
2015. dec. 3. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

1 éves a kislányom (11-én lett) és lego duplo-t kapott :) most nagyon sok lett neki hirtelen, de szeret bábukkal állatokkal játszani...

szerintem ezek később is jók....nyilván nagyobb gyereket jobban érdekli a "kütyü-mütyü" apróbb építés......emlékszem én is volt, hogy elővettem a duplo-t még 10 évesen is.....(bár az más korszak volt a 90-es és 2000 évek eleje ) tehát én max kis gyerek ismerőnek kölcsön adjuk, de nem fogjuk eladni....az én régi duplóimmal is játszik :) (én is katpam, ismerősé volt, tehát nálam idősebb....szerintem több, mint 30 éves)

de kérdésedre: vonat része jó.....számolni már azért elszámol, ha tudsz jobb, ötletet, talán mást vegyél....(anyum szerett volna Fanninak számvonatot karácsonyra) tehát szerintem kisebbeknek való

nehéz követni, oylan gyorsan cserélődik a játék "igényük" ebben a korban :)

2016. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!