Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sejtbanktól ti kaptatok...

A sejtbanktól ti kaptatok ajándék plüss állatkát, mikor levették az őssejtet?

Figyelt kérdés

Én sajnos nem kaptam, bár ígérték. Ti mikor kaptátok meg?

MOst kicsit csalódott vagyok.


köszi


2011. ápr. 2. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Ennél nagyobb problémád nincs?
2011. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi a Humancell-el kötöttünk szerződést, ott nem volt plüss állatka. Ha a Sejtbanknál ígérték, én felhívnám őket a helyedben, és megkérdezném, hogy mikor küldik.
2011. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Neked nincs "kedves" első válaszoló jobb dolgod,mint szemét válaszokat írni. Igen, szar dolog, ha valamit megígérnek, és nem küldik, főleg hogy babának lenne.

Második válaszolónak köszönöm.

2011. ápr. 2. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kaptunk... Mi még papírt sem kaptunk a tárolásról. Ti azt mikor kaptátok meg?
2011. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk, még a kórházban, rögtön szülés után egy-két órán belül. a papírokra nem emlékszem már, hogy a kórházban vagy kipostázták... De talán postázták, mikor meg lett az eredmény. Illetve azt tudom, hogy fel is hívtak telefonon, hogy közöljék a minta rendben van. Neünk annyi problémánk volt csak a plüssel, hogy rózsaszínt kapott a fiam, pedig neki kék járt volna... na mindegy... Amúgy ez tavaly májusban volt
2011. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én január 13-án szültem.
2011. ápr. 2. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!