Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislánynak dömper az túl fiús?

Kislánynak dömper az túl fiús?

Figyelt kérdés
2015. dec. 19. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem a kerdest. Aszerint kap jatekot a gyerek, hogy masok nemhez illonek velik-e, nem az alapjan, hogy mivel szeret jatszani?
2015. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Mikor kicsi voltam nekem is volt dömperem, kisautóm, ugyan úgy eljátszottam velük mint a fiúk.
2015. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hagy játsszon azzal, amivel szeretne. Felesleges ennyire kategorizálni a játékokat. Kár is lenne ráerőltetni, vagy tiltani bármit.
2015. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kislánynak csak mini felmosót, mini porszívót és mini konyhát lehet venni, hogy időben megtanulja, hogy hol a helye...


De most komolyan. Ha a gyerek dömpert szeretne, akkor mi a jó égért ne kaphatna dömpert.

A hagyományos nemi szerepek szerinti játékválasztás szerintem hatalmas hülyeség. Attól tudom még a falat kaparni amikor a szülők azon aggódnak, hogy meleg lesz a 1,5-2 éves fiuk, mert játék konyhát akar....

2015. dec. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van,azt fog kapni amivel szívesen játszik:-)
2015. dec. 19. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, még abban a világban élünk, ahol a lányok csak babával játszhatnak, a fiúk meg csak kisautóval? Azt hittem, már szintet lépett az emberiség, de ezek szerint tévedtem.
2015. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Imádtam kislány koromban a dömperemet, babakocsi helyett abban utaztak a mackóim :)
2015. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy fiús játék meg lányos játék. Játék van, kész. Az meg gyerektől függ, hogy melyiket szereti. Egyébként nekem is volt dömperem, olyan három éves lehettem, amikor kaptam, olyan nagy volt, hogy még én is elfértem rajta, imádtam :) Még most is megvan, most a fiam játszik vele. Illetve most már az öcsi fog majd, ha akkora lesz, a nagyfiam már eléggé kinőtte, de a dömper még mindig bírja a kiképzést :D Ha lányaim lennének, akkor is odaadnám nekik
2015. dec. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A dömper a LEGMENŐBB játék a világon. Nemtől függetlenül. Nő vagyok, nekem is volt, imádtam, a lányomnak is lesz majd.
2015. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ,azt szeretne ? Ha igen legyen semmi baja nem lesz töle .
2015. dec. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!