Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kislánynak milyen...

Másfél éves kislánynak milyen magasnak "kell" lennie, ha a teljes család (nagyszülők is) 170 cm alatt van?

Figyelt kérdés
A nők 155 cm körül, a férfiak 165-170 között mozognak. Tehát jó eséllyel ő se lesz égimeszelő.
2015. dec. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 80-90 között. Természetesen ez csak az átlag!!
2015. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki kifejezetten magas, másfél évesen 83 centi volt a kislányunk.
2015. dec. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ő is 83 cm, ami nem tűnik annyira kiugróan picinek, mint pl. én voltam a saját korosztályomban gyerekkoromban.


Lehet, hogy oldalágról lecsúszott egy magasabb gén? (nagybátyám, illetve nagyapám 1-2 testvére magas volt, de egyenesági rokonok - az én összes nagyszülőm és a férjemé is alacsonyak)

2015. dec. 5. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit, hogy most mekkora és majd milyen magas lesz felnőtt korában. Az én családom is nagyon alacsony, én is a tornasor legvégén bandukoltam aztán egyszer csak 185 cm magas lettem. :)
2015. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha túlnövi az apját, akkor magyarázkodhatok, hogy becsszó, nem a postást volt :D
2015. dec. 26. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:
:D Haha szóval a postás volt?
2018. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neem, úgy tűnik törpe marad. Két hónap múlva 4 éves lesz és 97 centinél tart csak. Az óvodai csoportban ő a legkisebb.
2018. márc. 10. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!