Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Húsvétra mit ajándékoztok a...

Húsvétra mit ajándékoztok a kisgyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban "csak" édességet kaptam, de mitha mostanában úgy látnám, hogy egyre nagyobb ajándékokat kapnak a kicsik. Kíváncsi lennék másoknál mi a szokás.
2010. márc. 23. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tejcsokikat kap,na és a kedvenc nyuszicsokiját.Meg egy mesekönyvet,és egy kisautót.Ja,és persze piros tojást :)
2010. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tavalyi húsvétunk (valami ilyet tervezek idénre is):


Piros tojás, csoki tojás, csoki nyúl, gyümölcsök, szappanbuborék fújó, lufi és kisautó. Mindez szétszórva, többé kevésbé eldugva a kertben és 4 gyerek (unokatestvérek) ráeresztve, hogy keressék.

Nagyon élvezték :)

2010. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok,mindig én csinálom a bulit húsvétra kicsikre :)

Most azt tervezem,hogy készitek egy csomagot:

-Tejcsokik

-Kis kötyűk (auto,kisbaba stb)

-Mesekönyv

-Valami kis extra játék


Mindenkinek külön.

És a piros tojáska vezet mindenkit az ajándékhoz

mamáméknak nagy a kertje reggel hajnalba

5 fele felkelünk mamámmal és megyünk a nagy kertbe

a tojásokat letenni és az ajándékhoz vezetni

általában mindig élvezik,csak figyelni kell nehogy

felcseréljék az ajándékokat.

Elinditunk mindenkit az uton és megkeresik.

monndjuk a fa alatt meglátják az ő színű tojásukat akkor tudják merre kell menni..

Nállunk a húsvétot elég fontosnak veszik és kb.

6.ra megcsináljuk ezt az egészet és megyünk be,tojásokat

megfestjük meg a sonkát emgcsináljuk én meg a tojást

sütöm addig,reggelire mire mindenki felkell a nyuszi megjön és mehetünk is "vadászni" az ajándékra,mindig élvezik a kicsik.Lehet kicsit beteges ,de örülök,hogy

az ilyen ünnepekt is így veszi a család,és,hogy mamámra

ütöttem és mindig mi vagyunk,fent szüleim még 9.kor is

az ágyban horkolnak,mi meg már a mindent megjártunk :))


Ja és a szomszédoknak is kioszzuk a kertbe a piros

toját amit este festünk meg.Faluba laknak mamámék

ez a szokás,de ilyenkor jó,hogy mindegy,hogy öltözök

fel stb.


Bocsi ha hosszú lett :)

És te mit adsz a piciknek?

2010. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak apróság volt a husvét, édesség, egy zokni, egy póló,egy akkor hőn szeretett Bravó ujság...stb.

A lányom most elég sok ajándékot kap, igaz nagy a család is. Kap egy homokozót homokkal, egy babavasalót, babaporszívót, babafűnyírót, babatalicskát, felmosószettet és pár apróságot mellé, mint szélkerék, homokozólapát, buborékfújó...

2010. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20.42.-esnek: Egész meghatódtam mikor olvastam amit írtál. Nagyon szimpatikus és aranyos a húsvéti szokásotok, sőt irigylésre méltó! Kérdésedre válaszolva: sajnos nincs kertünk, így marad az itthoni kosárka fűvel, apró kisvirágokkal, csokikkal és festett tojásokkal. Lányom 2 éves, a fent leírtakan kívül meséskönyvet fog kapni.
2010. márc. 23. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azon az elven vagyok, hogy elég egy kis édesség, meg egy kifestő vagy mesekönyv, de mivel a kislányom novemberi, ezért nincs más alkalom, hogy kapjon nyárra való dolgokat. Így most rollert kap, tavaly kapta az első kisbiciklijét.
2010. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!