Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki új gyerekruhát vásárol...

Aki új gyerekruhát vásárol mennyit költ egy szezonra?

Figyelt kérdés

Két gyerekre cipővel és kabáttal együtt 100-120e sok?

4és 7 évesek.

Anyósom szerint ez irreális és állandóan piszkál miatta,hiába mondom neki, hogy ennyi...

Nem a gap-be, vagy a benetton-ba járok, max ha nagyon leáraznak valamit, ez egyszerű h&m, c&a,f&f cuccokból jön össze.A cipő az ami tényleg drága, mert ez jött be nekik, az fejenként kb 20e

Ők nem azok a nagyon a ruhájukra vigyázó gyerkőcök.Nagyon kevés cuccok örököl a kicsi a nagytól.


2015. dec. 21. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
50-60 ezer egy gyerekre? Még soha nem számoltam össze, de kb. mi is ennyit költünk a 3,5 éves lányunkra. Csak a Szamos cipő 15-18 eFt. Nyáron lehet, hogy kevesebből is ki lehet hozni, mert akkor nem kell kabát és overál.
2015. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 17 hónaposom van és veszek használtan is ezt-azt (pl. kezeslábas overallt, kantáros overallnadrágot), illetve kap 1-2 apróságot nagyszülőktől, de ha jobban utánaszámolok a téli szezont illetően (bakancs, kabát, bélelt nadrágok, pulcsik, harisnya, sapka, kesztyű, stb.), akkor nem irreális az általad írt összeg.
2015. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szezonra reális sztem. Mi a télre 90-et költöttünk rá,de vastag ruhák,plucsik csizma,kabát,sapka sál stb...is benne van! Nyáron vmivel kevesebb,ott kb 2-3 hónap alatt megy el 60e,télen meg 2hèt alatt...
2015. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen reális! Mi nem költünk ennyit, mert örököl is a fiam, de pl. cipőből mindig újat kap...abból is kell télre bakancs, legyen azért egy pót is, oviba benti cipő, tornacipő. Már ez egy kész vagyon, és még a bélelt naci, a kicsit vékonyabb, overall, vastag télikabát, kicsit vékonyabb, pulcsik vastag-vékony, felsők, alsónemű,atléta, sapka stb.... szerintem egyáltalán nem sok érte ennyi, ha mindenből újat kapnak!
2015. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok,főleg a téli szezonra. Pl.egy casragabb harisnya 1500,-ft körül van (inkább több picit! Ha abból veszünk 5 db-ot az 7500,- ....szóval reális ennyit költeni (sajnos)!!! A bőrcipő/szandál 7 ezertől kezdődik...még én se számoltam össze sosem,de mondjuk mi veszünk használtat is (kivéve fehérnemű és cipő)!
2015. dec. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Mi is nagyon sok ruhát kapunk, mégis elmegy még pluszban ennyi. Csak a cipok 20 ezer ft korul vannak, plusz a sioverál kerult használtan 35 ezerbe.
2015. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Sok,kislányomat főkép lidl ruhái vanak ,illetve akcioban leértékeléskor f&f ruhákat is veszek neki ,csizmája aldiban vetem ,fiaim ruhái lidl ,f&f pepco,vanak ,egyedül nagyok csizmája ami nagyon drága de csak azért mert 37 méretöl kezdve drágák csizmák .

Simán lehetne csökenteni böven ruhákra szánt összeget főkép hogy még kisebbek .

2015. dec. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Si kabát + nadrág 7000 ft lidl ,csizma 3500ft aldi vizhatlan ,simán felezhető az összeg 30000 ft/gyerek is elég .
2015. dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló üzletekből vásárolunk ruhát a gyerekeknek, kb. nálunk is ennyi.

Hiába maradt a nagyobbról sok ruha, ha nem egyforma ütemben nőnek... a nagy téli holmijai pont nyáron voltak jók a kicsire, nyári és téli holmikat is kellett venni.

A nyári lábbelik hiába olcsóbbak kicsit, kell szandál, mellé zárt cipő is legyen, váltás, ha kislányod van, kell csinos cipőcske, amit szoknyához adsz, legyen játszós is. Ráadásul a kisebbik fiam most kezdni a motoros időszakát.

Télen min. 2 overall, ha kimennek az udvarra, tuti sárosak lesznek, muszáj a váltás.

Nem beszélve a fogyó dolgokról, mint a fehérnemű, trikó, body, zokni, harisnya, sapka is minden évben új kell, mert kinövik egy év alatt.

Anyósodat küldd el egy gyerekruha üzletbe, vásárolgasson az unokáknak, ha nem tetszik neki az ár, menjen reklamálni a sóhivatalba.

2015. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Mi 2 gyerekre koltottunk 200 korul, pedig iden nem nagyon kellett nekik vasarolni.A nagyra szerencsere sok ruha jo tavalyrol, a melegitoket viszont teljesen leamortizalta.A kicsi pedig szinte teljes oszi-teli ruhatarat kapott ajandekba a keresztelore, inkabb csak potolni kellett.Viszont az osszeg fele azonnal kijon a cipokbol a nagynak 19+13 ezer(+neki van meg 2 par regebbrol), a kicsinek 24+13+7 ezer.Ehhez meg jon 1-1 kabat,15 korul fejenkent.
2015. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!