Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos lányom elég hisztis...

Erzsebet 1993 kérdése:

22 hónapos lányom elég hisztis. Ma pedig el kezte tépni a haját következő hisztinél pedig ugy magába harapott hogy ott maradt a foga nyoma. Soha nem csinált ilyet még. Ez mitől lehet? Mit tehetek ellen

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezet foghat a fiunkkal, ő is nagyon hisztis (volt) csak ő nem a hajat tépte, hanem fejelt. Elsősorban falat, ha az nem volt a közelben, akkor a padlót. Nagyon durva volt, mindenki oda meg vissza volt, hogy utisten, meg baja lesz stb. Én abszolút higgadtan kezeltem a dolgot, próbáltam megakadályozni, ha nem sikerült, akkor elmondtam, hogy nem szabad, és vigasztaltam, nyugtattam. Végül kb fél év alatt leszokott róla. Soha nem csináltunk belőle nagy ügyet, ezt tanácsolták a szakemberek is, a nagyszülők voltak inkább oda, hogy baj lesz, meg nem szabadna hagyni, meg biztos beteg stb. Sajnos vannak ilyen gyerekek.
2016. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a harapós dolgot most kezdte el nekem is csinálni a 23 hónapos fiam.Hisztis megharapja a kezét majd jön ,hogy puszit kér rá.Nekem is újdonság szerintem még nemtudok kontrollálni az indulataikat és úgy vezetik le.
2016. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítetettek.Meg ijedtem mert hát apukával külön élünk és nem rég volt lent látogatoba a picinél. Nagyon ritkán látja.az apját. Azt hittem ez váltotta ki belöle. De igy már nyugottab vagyok.
2016. jan. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!