Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem túlzás, hogy sok nő a...

Nem túlzás, hogy sok nő a kisfiát a nőibe wc-be viszi pisilni?

Figyelt kérdés

Én nem hiszem, hogy valami baja lenne nyilvános helyen a gyermeknek. Az én fiam már hat évesen önállóan megy a fiúkhoz, viszont az uncsi tesóm a fiát tizenegy évesen még a nőibe hordja.

Hogy lesz így önálló a gyermek?

Sokszor, amikor rendezvényre megyek este, ott is beviszik a fiúkat a nőibe pisilni. Hol vannak az apukák? Tudom, hogy nagyon sok szülő egyedül neveli a gyermekét, de hát pisilni azért el tud menni egyedül is. Vagy nem??


2016. jan. 3. 10:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Nem túlzás. Mégis mit láthat meg az a gyerek a női vécében? A férjem, ha együtt megyünk valahová, viszi a férfibe, de ha én vagyok velük egyedül (megesik), és nincs mozgássérült wc, a nőibe megy. 5 éves.
2016. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk az én fiam már nagyobbacska, 12 éves, de amikor bevásárlás van, vagy ruhát megyünk vásárolni, nyilvános helyen, áruházakban velem jön el a nőibe vécére. Nem érdekel ki mit mond, én így vagyok nyugodt.
2016. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ma 10:11

Nem azzal van baj, hogy meglát valamit, hanem hogy a nőibe viszik. Érted? Tizenegy évesen azért elvárható a gyermektől, hogy a férfi mosdóba járjon, ne a nőibe!

2016. jan. 3. 10:18
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Amíg kicsi, pár éves, addig oké. De ha már iskolás a gyerek, onnantól gáz. Nyilván a suliban is egyedül megy a wécére, akkor a szülő minek rángatja magával a nem neki való mosdóba?
2016. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
10x éves gyereknél valóban fura, ő már mehetne egyedül a férfi vécébe, de óvodás v. alsó tagozatos gyereknél nem tartom furának.
2016. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
30%
Miért ne mehetne? Ötödikes a fiam, és sokszor bejön velem a lányokhoz pisilni. Semmi baja nem lesz neki.
2016. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem speciel fiatal nőként nincs kedvem 10-12 éves kölykökkel találkozni a női wécében. Semmi keresnivalójuk ott, nagyok már.
2016. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
13-14 évesen páwa vagy yolo stílusban vagánykodnak, csajoznak stb. 12 évesen még anyucival járnak wcre?! Nekem ez nonszensz.
2016. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Elég gáz.. Természetesen egy kis gyerek, aki még nem egyedül jár wc-re, az nyilván a nőibe megy anyukával, hisz ott ő nem lát semmit.. ha anyuka menne a férfi wc-be, ott más lenne a helyzet.


De azért hogy egy 10+ fiú nem képes önállóan elvégezni a dolgát a férfi mosdóban, ott bajok vannak.. És nem csak a gyerekkel.


Egy 11 éves gyereket pedig már nem hívnék kisfiúnak.

2016. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Azok, akik csak addig tudnak gondolkodni, hogy "mi baja lesz a fiúknak, ha a lány wc-be mennek", azoknak megfordult egyszer is a fejecskéjében, hogy ESETLEG lányoknak/nőknek van ezzel bajuk?


Eleve a női wc sokkal zsúfoltabb. Nagyon zavaró, hogy azért kell fél órát néhol sorban állni, mert anyuka oda viszi a 2-3 fiát. Sokszor plusz poén, hogy apuka ott dekkol a wc előtt, tehát nyugodtan bevihetné ő is a férfi wc-be a őket.


De a legzavaróbb, mikor az uszodai és egyéb öltözőkbe mennek be fiúkkal.


Kisiskolás lányaim vannak, és zavarja őket, hogy a kisfiúk bámulják, ahogy vetkőznek. Mert guvadt szemekkel nézik a lányokat. Gondolom csak kíváncsiságból, vagy bambulásból, de egy kislány számára ez akkor is kellemetlen, teljesen mindegy, hogy hány éves a gyerek.


Ráadásul a mi uszodánkban van direkt 5 kabin, ahol az ilyen vegyes páros vendégek tudnának öltözni, de akkor sem jut eszükbe a drága anyukáknak, hogy oda menjenek. (gondolom jön a kérdés, hogy miért nemmegyünk mi oda. Hát oda megyünk, de rettentő bosszantó, hogy a számunkra fenntartott öltözőből nekünk kell elmenni, mert mások tesznek a szabályokra.


Amúgy érdekes, de apukáknak eszükbe sincs a férfi öltözőbe hordani a kislányokat. Ez csak az anyukák mániája...


Ahol meg iskolás gyerek megy a nőibe, ott komoly gondok vannak. Ma már a 10-12 éves fiúk akkorák, mint egy felnőtt. Na ne szórakozzunk már, hogy kézen fogva kell őket a nénik közé vinni, mert egyedül képtelenek pipikélni.

Ha tudnák az anyukák, hogy miket művelnek a fiacskáik, mikor ők nincsenek látótávolságban, föl sem merülne bennük, hogy a drága gyermek nem bírja egyedül lehúzni a sliccét.

2016. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!