Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem túlzás ennyi édesség?

Nem túlzás ennyi édesség?

Figyelt kérdés
Látogatóban voltunk egy rokonnál. Amíg ott voltunk (kb 1,5 órát)a 14 hónapos kislány megvett 2 Dörmit, 3 Kindert és egy xl sport csokit
2015. ápr. 20. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De túlzás, ezt te is tudod. Nagyobb gyereknek is rengeteg lenne, 1 évesnek pláne.
2015. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok, helyette inkább banánt, almát kellene adni annak a gyereknek.
2015. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
De. És persze te gondolom a rokont hibáztatod, holott te vagy a hibás...
2015. ápr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mivel elvileg 2 éves korig nem szerencsés ilyeneket adni, amit én be is tartok, úgy szerintem túlzás

"2 éves korig ne adjunk: cukor, babapiskóta, keksz, ropi, chips, csoki, cukorka, felvágottak, virsli, májkrém, szalonna, kolbász, füstölt húsok, zsír, pacal, köröm, kóla és egyéb szénsavas üdítők.

Tartósítószert, ízfokozót, mesterséges színezéket, aromát és édesítőszert tartalmazó bármilyen ételt!"

2015. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom!!! De!!! Nagyon túlzás. Egy egyéves gyerek? ÚrIsten! Én nem tudnék ennyi édességet ennyi idő alatt magamba nyomni. Nem értem az ilyen szülőket... Nem mondom, hogy a gyerek ne egyen csokit, na de ez már túlzás. Én is adok a gyerekeimnek. Ennyi idős gyerekemnek max egy kocka csokit adtam... Most másfél éves, kaphat túró rudit, vagy tejszeletet egy nap, de ennyi. Egyen gyümölcsöt, egészséges nasikat. Egy napba nálam mondjuk egy dörmi fér bele a gyereknek, vagy egy rudi, vagy egy tejszelet, vagy palacsinta. Aztán csókolom. Este szigorú fogmosás mindkettőnek. Egyik másféléves, másik három éves. A három éves fiam a Kindert bontogatni szereti, enni kevésbé. Nem egy édesszájú gyerek. A kislány annál inkább, de rá vigyázok, hogy ne töltődjön túl.
2015. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hibás, mert a rokon a gyerekébe ennyi édességet töm??? Most ugye viccelsz?
2015. ápr. 20. 17:23
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
3 vagyok. Most olvasom hogy nem a te gyereked , akkor bocsi. Nem normális aki ennyi idős gyereknek ennyi cukrozott szart ad.
2015. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is borzasztó túlzás. Nálunk egy hét alatt esznek meg ennyit a gyerekek.
2015. ápr. 20. 17:26
 9/11 anonim ***** válasza:
De túlzás, ennyit még egy felnőttnek se lenne szabad megennie egy nap alatt, nemhogy 1,5 óra alatt.
2015. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az én 2 32 hósom összesen nem evett meg ennyit eddig
2015. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!