Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tobb mint 12 oras repuloutat...

Tobb mint 12 oras repuloutat bevallalnatok 20 honapos gyerekkel?

Figyelt kérdés
Megyunk az allamokban,2 atszallassal. Ezt vegig csinaltuk amikor 6 honapos volt akkor 1 atszallassal, minden rendben volt vele. De most felek, mert ismeroseink a fraszt hozzak ram, hogy igy Meg ugy. Es a fiam is egy egeszseges aktiv gyerek, nem ul egy helyben. Esetleg tapasztalatokra is kivancsi vagyok
2016. jan. 7. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
17 hónaposan seychelles szigeteken voltunk, 2 év 4 hósan thaiföldön dubaion keresztül úgy h pestrôl 8!!òra késéssel indult a gép. Szinte semmit nem aludt a gyerek, mi ki voltunk, neki semmi baja nem volt!
2016. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én utastársnak nem szívesen vállalnálak titeket. Bocs.
2016. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a Te gyerkőcöd, mint az én fiam (igazi sajtkukac, egy balatoni vonatutat is csak úgy bírt ki, hogy folyton le-felsétáltunk Vele), akkor biztosan nem.
2016. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezt mások véleménye, tapasztalata alapján nem tudod eldönteni. A te gyerekedet te ismered. Én a 22 hónapos kisfiammal max 2 órás útra mernék elindulni, és bíznék benne, h rendkívül bababarát utastarsaink lesznek. A húgom kislányával még autóval is el mernék indulni az államokba😉
2016. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te tudod, milyen a természete,mennyire lehet lefoglalni őt. A lányommal a világ végére is elindulnék akár, mert egy rendkívül nyugodt gyerek. De például nyáron voltunk barátnőmékkel nyaralni, ahová 1 órás késéssel kellett elindulni. Az én lányom és a másik kislány ültek az autó mellett az árnyékban, beszélgettünk, játszottak. A kisfiú meg ide-oda rohangált a parkolóban, majdnem kirohant egyszer az útra, rollerezett, nyúzta az anyját folyamatosan. Szóval nincs két egyforma gyerek,mi nem tudjuk megmondani neked, hogy hogy csináld.
2016. jan. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesen voltunk egy 2 órás repülőúton,azthittem sosem szállunk le... nehezen viselte. Viszont 1 éves kora óta minden évben 2 x teszünk meg egy 24 óras autóutat,azt nagyon bírja. Én nem indulnék meg,viszont neked kell ismerni a babád:)
2016. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő.


A fiaimmal, akik ikrek, simán megtettünk egy 10 órás repülőutat 2 évesen, zokszó nélkül. Fel- és leszállásnál nyűgösködtek a fülük miatt, de egyébként nagyon jól viselték, máskor sem volt gond.


A lányommal viszont kínszenvedés volt a repülés még rövid távokon is, kb. 4 éves koráig.

2016. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!