Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bevallalnatok egy 2 oras...

Bevallalnatok egy 2 oras repuloutat?

Figyelt kérdés
Karacsonyra szeretnek hazamenni... 32+5 es 34+1 naposan repulnek.Ja es van egy 19 hos fiam is,csak hogy rontsam a sajat eselyeimet...
2010. nov. 3. 21:24
 1/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én igen, 28 hetes vagyok, 18-án megyünk haza Mo-ra, és 2 hét múlva jövünk vissza Spanyolo-ba. A wizzair-nél 34. hétig engednek repülni, addig vissza kell érnem.
2010. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor lanyomat vartam, akkor bevallaltam egy Budapest-Toronto-i utat oda-vissza atszallassal. Most varom a 2. babat, kislanyom 1,5 eves, de mi is tervezzuk a hazautat. Szerencsere most csak 1,5 oras a repulout var rank. Csak annyi, hogy a fiad nem a te oledben fog ulni. Ne aggodj, a gyerekek altalaban elvezik a repulest, vagyis lanyom nagyon birta.
2010. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En meg annyit tennek hozza, utolsonak ellentmondva, hogy az legitarsasag fuggo, hogy hol fog ulni a 19 honapos baba, ugyanis Lufthansanal 2 eves korig ulben ul. En par hete vettem naluk jegyet, hogy karacsonyra hazamenjunk, frankfurti atszallassal es akkor mondtak. Ugyanis en az 1 eves babammal repulok. Naluk 36. hetig repulhetnek kismamak. Ne felejts orvosi igazolast vinni, hogy minden ok, mert esetleg kerhetik. Nyugodtan vallald be az utat!
2010. nov. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez terhességtől függ, hogy érdemes-e bevállalni.

Fáradozás tekintetében az a két óra jóval több lesz, mint két óra, mert mire kijuttok a reptérre, meg onnan haza, várakozás, esetleg sorban állás, csomagok, stb...

Ha van valami terhességi gondod vagy egyedül utaznál a kisfiaddal, akkor szerintem semmiképp se vállald be.

Én pl. csak a 29. hétben vagyok, de a lábaim úgy vizesednek és puffadnak, hogy meg is őrülnék, ha két órán keresztül nem polcolhatnám fel őket valahová.

Ha neked nincs gondod, akkor jó utat! :)

2010. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Koszonom a valaszokat,bar nem jutottam elorebb...

Nagyon szeretnek menni es most jol is vagyok ,de ki tudja mi lesz 2 honap mulva(a jegyet most kene megvenni)? A fiammal utaztam 32-33 hetesen es nem volt egy elmeny,bar tragedia sem.Majd mikor megszuletett 10 hetesen ,7 honaposan is repultunk-vegig aludta,majd 15 honaposan mar pokol volt!A plafonrol logott le kb es nagyon lefarasztott,akkor voltam 14 hetes terhes....Ja,es egyedul utaznek,csak vissszafele jonne a parom is...

2010. nov. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!