Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 eves kisfiunak milyen...

10 eves kisfiunak milyen filmet toltsek le? Szereti az autokat, a legot. Disney es a hasonlo meseket nem szereti, elkezdtuk nezni a Minyonos meset es ott hagyott mert unalmas.

Figyelt kérdés
2016. jan. 16. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát az tényleg unalmas...

Toy Story 1, 2, 3

Nemo nyomában

Szörny RT

Shrek

Így neveld a sárkányodat

Mulán

Mackotestvér

Ice Age

Cars

Fel

Brave

Frozen

És az Inside out is nagyon jó, bár azt inkább felnőttek élvezik jobban.

2016. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj ezek mesek. Azt mondja a mesek ovisoknak valok
2016. jan. 16. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Star Wars? Kortársainak bejön.
2016. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

igen, amiket az első írt, azt a 6 évesem imádja :D bár van benne 1-2 amit még ő is unalmasnak talál :)

borzasztóak.

szerintem elkezdhetitek a "nagyoknak" valókat, harry potter, star wars, gyűrűk ura, meg sok ilyen film van, én ezeket ismerem, de biztos van olyan is ami kevésbé ijesztő és lehet érdemes azokkal kezdeni.

mindenesetre én már megkaptam, hogy miért nem látta még az enyém a star warst, mert az oviban nem tud bekapcsolódni a beszélgetésbe :D 10 évesen biztos odalesz érte :)

2016. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, én 27 vagyok, a férjem 32 és szeretjük ezeket :D akkor esetleg Harry Potter, Star Wars, Gyűrűk ura, Transformers, Pókember, Jurassic Park
2016. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
persze, mert téged már nem érdekel a többi lüke gyerek véleménye :D én is szeretem ezeket, sőt, én a lányosakat is megnézem egyedül (csipkerózsika, hófehérke, hamupipőke...) :D
2016. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amiket a fiam szeret, bár animációs filmek, de nem "ovis mesék":

Hotel Transylvania

Hős6os

Az öt legenda

Lorax

Ami nem rajzfilm:

Bármilyen hősös film (Pókember, Bosszúállók, stb)

Harry Potter összes része

Charlie és a csokigyár

2016. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nyolcéves, megnéz egy-két mesét, de inkább az élőszereplős filmek kötik le már őt is. Star Wars, Gyűrűk ura, Batman filmek (ezeket a férjem hagyja jóvá, az összes ilyet látta ezerszer, egy-kettőt még nem enged nézni a gyereknek), Bosszúállók, illetve ő szereti nagyon a Hogyan készült sorozat részeit is, de ezt már ovis kora óta állandóan kéri, sokszor nézem én is vele :) Ja, meg A Karib-tenger kalózai is nagy kedvenc lett mostanság. És mivel kutyabolond a gyerek, előkerestem neki a 101 kiskutyát is, ami ugyan rajzfilm, de nagyon tetszik neki. Az élőszereplőset is látta többször is, mondjuk szerintem az nem annyira jó, de hát neki a kutyák miatt az is marhára bejön.
2016. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval szerinte 10 évesen a mesék dedósak... Én 16 éves létemre imádom a meséket, sokkal szívesebben nézem meg az idóta filmek helyett a Mulan-t, a Szépség és a szörnyeteget, de a Verdákat is. Akkor nézess vele Marvel filmeket, biztos azt élvezni fogja.
2016. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!