Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Keresek logopedust aki online,...

Keresek logopedust aki online, skypon tud orat adni ajanlanatok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lelkiismeretes logopédust sem online, sem skypon nem fogsz találni! Lehetetlen ezeken a felületeken ebben a szakmában eredményt elérni.

(egy logopédus)

2016. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El se tudom képzelni, mi akadálya lehetne a személyes kezelesnek.
2016. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom külföldön él a kérdező. Én megértem, mi is külföldön éltünk, és - bár hálistennek minket nem érintett - nagy igény lett volna egy magyar logopédusra, sokan keresték, hogy van-e, de sajnos nem volt.


Egyébként a logopédus foglalkozásain a személyes kontaktusnak nagy szerepe van, főleg egy kisgyereknél, szóval sajnos nem fogsz találni, aki elvállal így, annak megkérdőjelezném a szakértelmét. :(

2016. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen, vagy külföldön, vagy olyan helyen ahol kevés a logopédus és a gyermeke nem kap ellátást. Az is lehet, hogy pici baba is van, és nem tudja megoldani a kérdező a nagyobb gyerek logopédushoz hordását.

Kedves Kérdező 1. válaszoló vagyok, szívesen válaszolok a kérdéseidre. Ha gondolod írj nyugodtan!

2016. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Külföldön is van logopédus. Amúgy meg írod, első, hogy nem lehet online felületen segíteni ezen a területen - most meg mégiscsak lehet. Nem kicsit ellentmondásos
2016. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Magyar nyelvet érintő beszédhibát csak magyar logopédus tud kezelni. Ezért nem mennek a magyar logopédusok külföldre, mert ők meg az ottani, más anyanyelvű gyerekekkel nem foglalkozhatnának, csak magyarokkal.
2016. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: Nincs benne ellentmondás. Arra gondoltam, hogy abban tudnék segíteni, hogy hová, milyen segítségért fordulhat a kérdező. Sokszor az alapvető információról sincsenek tájékoztatva a szülők, és nem tudják, hogy milyen intézményben, milyen formában történnek fejlesztések. (de, hogy ezért lepontozzatok)
2016. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!