Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlanátok egy megbízható...

Zzerg kérdése:

Ajánlanátok egy megbízható online lelki segély oldalt ahol chaten keresztül is lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod nekem is elmondhatod, hogy mi bánt. Korod nemedet elárulod?
2016. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
28, Lány. A problémám, elég sok és összetett, az utóbbi években egyre pocsékabban érzem magam. Írhatok privátban?
2016. jan. 12. 10:49
 3/5 anonim válasza:
18%
"Korod nemedet elárulod?" Egy segítőkész embert ez nem érdekli. Ne hagyd magad kihasználni! Nagyon gerinctelen ember aki képes ilyet tenni, és sajnos sokan akadnak! Nekem privátban, névnélkül írhatsz ha úgy érzed. Találkoztam már én is hasonló állapottal, szóval én amiben tudok abban szívesen segítek!
2016. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igen írj.
2016. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3: Aki megfelelő segítséget akar nyújtani, az egyénre szabja a segítséget és a tanácsot. Nem lehet általánosítani, másfajta okai vannak a dolognak különböző életkor és nem esetén, másfajta lehetőségek és megküzdési módok lehetnek. Szóval hagyd ezt a hülye dumát és inkább válaszolj arra a kérdésre, hogyan is tudnál igazán hasznos segítséget adni, hogyha ilyen alapvető információkat sem tudsz meg a személyről??
2016. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!