Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselkedjek a vőlegényem...

Hogy viselkedjek a vőlegényem 7 éves lányával?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek van egy 7 éves lánya az előző házasságából. Nemsokára kész a házunk és fog a kislány is oda jönni amikor láthatás van. Hogy viselkedjek vele? Játsszunk sokat? Kérdezgessem, hogy mi volt a suliban? Nekem nincs tapasztalatom e téren. (Valószínűleg az édesanyja ellenem hangolja a kislányt, mert én vagyok az apja "új nője".)

Minden tanácsot szívesen fogadok!



2016. jan. 24. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Ja, és soha nem uszítottam a lányom az új partner ellen, miért is tettem volna? Az exemhez már semmi közöm, nekem is megvan a magam élete, neki is. Mindannyiunk érdeke az, hogy a gyermekünk élete a lehető legkiegyensúlyozottabb legyen. Én egyáltalán nem is beszéltem a lányommal az exem új barátnőjéről, nem mondtam róla véleményt, teljesen tiszta lappal indult."


Bárcsak mindenki így gondolkodna!

2016. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, bárcsak.
2016. jan. 24. 16:47
 13/13 anonim ***** válasza:
Na jó, de a fenti történetben csak egy feltételezés, hogy az anyuka ellened hangolja a kislányt. Sőt, van olyan érzésem, hogy az exem új párja is ilyesmit feltételez rólam, hogy én nem engedem hozzá a lányom, vagy valami hasonlót. Pedig az exem volt az, aki nem szorgalmazta a kettőjük kapcsolatát, felőlem akkor vihette volna, amikor csak akarja.
2016. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!