Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodába milyen benti cipőt...

Óvodába milyen benti cipőt vegyünk?

Figyelt kérdés
Szandál vagy ilyen házicipő félét?
2016. jan. 27. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem még anyukám anno ilyen tépőzárasat vett😀
2016. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :D Egyébként tudom hogy a tépőzáras lesz a legjobb de szandált szokás vagy inkább házicipő félét?
2016. jan. 27. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
A fiamnak tépőzáras tornacipője van. Egyébként szerintem az a lényeg, hogy kényelmes legyen neki, és egyedül át tudja húzni. De ha az óvónőket megkérdezed, meg fogják mondani, mit kérnek.😊
2016. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NÁlunk az oviban van akinek szandál van, de szerintem a többség tépőzáras házicipőt hord.
2016. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Az óvónő annyit mondott hogy bármilyen cipő amit kint nem hord. Csak nem tudom, hogy mi a szokás, de akkor maradunk mi is a házicipőnél.
2016. jan. 27. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
nalunk nagyon meleg van az oviban,ezert mindket gyerekem tepozaras szandit hordott(a csoport tobbsege szinten)
2016. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Szupinált bőr szandált hord a kisfiam bent.

Meleg van, nem kell zárt cipőben lennie egész nap.

2016. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
igen, legjobb a tépőzáras, szupinált bőr szandál!
2016. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok lehet, amikor bementem az oviba engem is megcsapott a meleg, nem is tartom normálisnak hogy olyan melegben vannak. Akkor a szandál mellett maradok inkább én is.
2016. jan. 28. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!