Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vitte már innen valaki gyermek...

Vitte már innen valaki gyermekét gasztróra azért, mert étvágytalan, és sovány?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 éves 116 cm,és 17,5 kiló.Sokat fogyott az utóbbi 3 hónapba.Igaz,hogy sokat betegeskedik,és az elveszi az étvágyát.Bár sosem volt egy nagy evő.Van ikertesója,akivel egy súlyba szoktak lenni,és már ő két kilóval kevesebb,mint a tesója.Voltunk nemrég vérvételen,ami jó volt,annyi,hogy egy kicsit vérszegény.Már azon gondolkoztam,hogy el kéne vinni gasztróra.Régen jártunk oda,mert tejallergiások voltak,de azt kinőtték.
2016. jan. 29. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincs szükség. Nyilván a 2 kg különbség oka, hogy ő most sokat volt beteg.

Vagy akkor a másikat miért nem akarod kivizsgáltatni?

2016. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
a vérszegénység felszívódási zavarra utalhat.gyakran lisztérzékenység,vagy laktózérzékenység áll a háttérben.
2016. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es, a kétfajta intoleranciának elég markáns tünetei vannak, úgymint hasfájás, hasmenés, puffadás, orrfolyás...


Vérszegénységre máj (heti max. 2x), mák, vörös gyümölcsök (ribizli, szeder, áfonya, szőlő, meggy stb.), olajos magvak.

Spenót és sóska nem hasznosul jól.

2016. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnos nem így van. nálunk szinte semmi tünete,egyedül a vashiány,és,hogy nem hízik megfelelően. néha egy kicsit lágyabb széklet,ennyi.

amit te írsz,azok a súlyosabb esetek,és azokat könnyebb is észrevenni,e ez a "betegség" sajnos alattomos az esetek elég nagy részében,és csendesen pusztít.

2016. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de kösz,hogy nullra pontoztatok.
2016. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!ÉN NEM PONTOZTAM LE SENKIT.Most a háziorvosunk írt fel vasat a vérszegénységre.
2016. febr. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!