Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti nem unjátok még hogy...

Ti nem unjátok még hogy különféle fesztiválokon vagy rendezvényeken semmi hasznos/fejlesztő dolog nincs a gyerekeknek? Csak vattacukor ringispil, lufi.

Figyelt kérdés
Vagy esetleg találkoztatok már valami hasznos fejlesztő játékkal ilyen helyeken? Bármivel?
2016. febr. 1. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Fesztiválra nem azért megyek, hogy fejlesszem a gyereket, hanem azért hogy jól érezzük magunkat.

Fejlesztés van otthon, meg a foglalkozásokon, ahova elviszem.

2016. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem sérült a gyerek, akkor a legjobb fejlesztés a szabad játék.

Miért akarod ennyire görcsösen fejleszteni minden pillanatban?

2016. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

eleve a ringlispíl(sergő) is hasznos, javítja az egyensúlyérzékelést

aztán ott van gyerekeknek a horgászás kis kádból(céllövölde mellett általában)az meg a koncentrációs készséget fejleszti

de pl ugráló vár, vagy vannak "varázskastélyok" ahol mozog a lépcső, minden mozgás hat az agyi idegpályák fejlődésére(6 éves kor körül is)

a lufi, vattacukor, mint pozitív élmény rögzülhet a legjobban és élményeken keresztül lehet fenntartani a kíváncsiságukat, nyitottságukat a világra(hogy ne egy gép előtt kockulók legyenek később)


most hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem kilóméteres listát lehetne írni

2016. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Gyermekkori kedvenceim : vattacukor, körhinta, lufi, főtt kukorica. Bár ezeket még ma is imádom. Nem lettem tőlük fejletlen, mérnök lettem. :-)
2016. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Te minden nap dolgozol? Szórakozni sosem szabad? Sosem ettél meg egy sütit és beszélgettél a családoddal? Miért kéne neki melózni egy rendezvényen? (Arról nem beszélve, miért kéne neki egyáltalán fejlesztés...)
2016. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Előttem már nagyon jól megfogalmazták, ezek a dolgok is fejlesztik a gyerekeket (persze, nem olvasni tanít, de istenem... :D egy fesztivál a szórakozásról szól nem a konkrét tanulásról), sokat tanulnak ilyen helyen is.
2016. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
nekem is csak ez jutott eszembe, hogy tele a lakás fejlesztő játékokkal, és fesztiválra azért járunk hogy körhintázzon, meg kürtöskalácsot egyen, nem azért hogy "matekozzunk"
2016. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem unjuk. Nem fejleszteni járunk oda. Felülünk a kis vonatra, rohangálunk, labdázunk, zenét hallgatunk, eszünk-iszunk. Emberek közt vagyunk, ismerkedünk, beszélgetünk. Sosem kérte még a gyerek, hogy inkább játszunk ott fejlesztő játékkal :-)
2016. febr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
a szabad,kötetlen játéknak legtöbbször sokkal több a fejlesztő hatása,mint a konkrét foglakozásoknak.-lehalábbis amikor még picik a gyerekek
2016. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem értem, minek ez az állandó fejlesztés-mánia. De amúgy meg azt számonkérni, hogy tipikus búcsús játékok vannak ezeken a rendezvényeken, az kb. épp olyan hülyeség, mintha azon háborognál, hogy milyen gáz, hogy a cirkuszban bohócok vannak, meg légtornász, meg bűvész, milyen unalmas.

Aki szereti az ilyesmit, az elmegy oda és jól érzi magát, aki meg nem szereti, az keres magának más programot.

2016. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!