Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lett a kisfiammal? 4 éves,...

Mi lett a kisfiammal? 4 éves, de újabban nem tud játszani semmivel. Van valami ilyen "unatkozós" korszak is?

Figyelt kérdés

Oviban jól elvan,de itthon amint belép az ajtón,megkérdezi h "anya mivel játszak?" Felsorolok 20 dolgot és egyik sem jò... Még ha nem lenne játékja. De már a szobájában sem férnek el,a konyhája és szerelősarokja már a nappaliban van.


Ez ilyen unatkozós korszak?? Az sem jó ha én játszok vele,régen szeretett sütni főzni velem,most az sem érdekli. Mesét sem nagyon néz.


Teregetni,porszívózni feltörölni,port törölni imád,na de nincs mindennap mosnivaló stb


2016. febr. 6. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyurmázás, rajzolás? Az ily3n kreatív dolgok nagyon változatosak, amikor az én fiaim unatkoznának, az mindig bejön, és hosszú időre leköti őket. És mit csinál, amikor unatkozik? Ül a szoba középén, és nem csinál semmit? Mert egyébként az sem baj, sőt, nem is kell neki mondanod, mivel játsszon, ha megkérdezi, mondd azt neki, hogy "amivel akarsz". Ez is kell, hogy megtanulja feltalálni magát.
2016. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A gyurmázást,rajzolást is megunta :(

Hát,kb semmit sem csinál :D jön-megy,nézi én mit csinálok,magyaráz,beszélget. Ha ezt is megunja akkor 5 percig nézi a tv-t,utána elkezd "rendezkedni",kihuzza a kanapét,visszatolja... Játékot 1 hete elő sem vett.

2016. febr. 6. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
pont tegnap olvastama diy játékokról, javaslom nektek
2016. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet az oviban elfárad és kell egy kis pihi az agyának, amikor nem csinál semmit.
2016. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk a 2,5 éves kislányom ilyen. A bölcsiben jól elvan,ha hazaérünk Ő is ugyanezt kérdezi. Én sem értem,abban bízok,ha jobb lesz az idő az udvaron jobban elleszünk.
2016. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!