Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisgyerek lekötése...

Másfél éves kisgyerek lekötése egy kb.7-8 órás autózás során?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 12:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
# 9: Sajnos nálunk nem lehet arra építeni, hogy alszik, hiába indultunk este, éjjel, hajnalban... rövid időkre szundított csak el, ezért mindig fel voltam készülve, hogy szórakoztassam hosszasan.
2016. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan gyereke válogatja ez igaz! Mi külföldön élünk,muszáj autóval hazamennünk mert különben nem tudnánk "mozogni" otthon. Kérdező! Készülj fel hányáscsillapító vitaminnal/kúppal is. Én egy ilyen hosszabb utazás során jöttem rá h a fiam nem bírja ha 3-4 óránál többet utazik és volt,hogy 3x hányta össze magát az első hosszabb utunk alkalmával.
2016. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Bocsi,de olyan jót röhögtem az első néhány válaszon,húú. :)

Szóval mi is sokat utaztunk,de hogy éppen nálatok hogyan működik majd és hogy a te gyereked mennyire bírja,azt nyilván nem tudhatom.De szívesen leírom,hogy nálunk miként alakult.

Ha szeret mesét nézni,és van hozzá eszközötök,vigyetek egy-két rövidebb mesét dvd-n,vagy dalokat is hallgathattok.Én ilyenkor mindig hátra ültem a kisfiam mellé,sokat "beszélgettünk",magyaráztam neki mindenfélét,ami eszembe jutott.Nagyon szerette a kocsikat,úgyhogy sokat nézelődött ki az ablakon,szerencsére nem zavarta meg a pocakját.Könyvet szoktunk nézegetni,egy-két kedvenc játék is kéznél volt mindig.Valamint többször megálltunk,kinyújtóztunk kicsit.Szerintem nekik a gyerekülésben azért más,mint nekünk felnőtteknek.

2016. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem este menjetek mindenképpen.

Ha mondjuk 8-kor szokott elaludni, akkor előtte 2-3 órával induljatok, mesét néz, játszotok vele, aztán bealszik. És akkor még nektek sem kell az egész éjszakát átvezetni.


Nekünk 13-14 órás kocsiutat kell lefedni, ez már kicsivel nehezebb de megoldható.


A többieknek, akik ezen megrökönyödnek: ez az egyetlen lehetőség pláne több gyerekkel. 4 repjegy, még ha jó előre is megveszik simán 150-200.000 ft körül van. Kocsival meg kijön 100-ból, ráadásul akkor indulunk amikor akarunk, bármi közbejöhet pláne gyerekeknél. És vihetünk sok cuccot és hozhatunk vissza is. Igaz kényelmetlen, nagyon kényelmetlen, de ez az legjobb megoldás és Magyarországon is van kocsi kéznél.

2016. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%

Veszélyes éjszakai utazás,repülőjegy egy vagyonért,út közbeni megállók,hányás,...


Most komolyan,miért nem egyszerűbb egy enyhe szedálás? Végig alussza az utat és kipihenve ébred utána.


Persze nem kloroformos rongy vagy lónyugtató a szer,hanem amit belinkeltem korábban.

2016. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Bmeeeeeg :D kész...
2016. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha ilyen barom válaszok jönnek. Mert a kérdés is nagyon barom. Mi az hogy lekötöd a gyereket????
2016. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előző tudsz magyarul? Lekötés nemcsak fizikai értelemben, hanem a figyelmet lekötni.
2016. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Még mindig nem értem,hogy miért baj ha végig alussza az utat egy kis gyermek altatótól?

2016. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Altató a kis gyereknek? Szűz anyám. !!!
2016. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!