Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan csodaszer...

Létezik olyan csodaszer felnőtteknek amitől az ovis bacik-vírusok elkerülnek minket?

Figyelt kérdés

Tavaly bölcsis korában ősztől tavaszig hazahozta a betegséget, én szinte állandóan beteg voltam.

Most október óta alig volt néhány hét mikor nem volt felsőlégúti fertőzés lázzal. Ez rányomja a bélyegét a hangulatomra, háztartásra, türelemre...

Olyan csodaszert keresek, amitől kicsit megerősödik az immunrendszerem, mert ezt már nem bírom. Két pici gyerkőc mellett nem tehetem meg, hogy rendesen kikúráljam magam,ezért állanadó a felülfertőzés.



2016. febr. 11. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Bronho-Vaxom. Van felnőtt és gyerek változatban is, úgy hat, mint egy oltás, csak szájon át kell szedni. Nyár végén ajánlott elkezdeni, hogy az őszi-téli időszakra immunizáljon.
2016. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok zöldség, gyümölcs, természetes vitamin, sok folyadék, egészséges étkezés és sport. Mellé jöhet egy jó féle multivitamin. Ez a legjobb ellenszer.
2016. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi :(

Én sportolok, vitaminokat szedek, mégis hiába voltam világéletemben kicsattanó egészségű, mióta szeptembertől óvodás a lányom, én is 2-3 hetente elkapok tőle valamit.

2016. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kaloba csepp
2016. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!