Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új csodaszer a piacon ovis...

Új csodaszer a piacon ovis korú gyerekek betegségei ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ovikezdő gyerekem a szokásos módon kb. havonta beteg.De most a 2. anyukától hallom,van egy szuper cucc,a neve Vironal-csepp.Állítólag csakis gyógynövényes összetevőivel jócskán csökkenti a megbetegedések számát.Energy forgalmazza.ennyit tudok róla.Valaki esetleg ismeri?Tudtok több infót?

2013. jan. 31. 09:22
1 2
 1/12 Bánkuti László válasza:
100%

www.energy.sk/hu/menu_x818x.asp

A fenti linken van információ a vinoral-ról .

De szerintem attól függetlenül ,hogy természetes erős olyan hatóanyagot tartalmazó növény van benne amit óvodás gyerek szervezetének nem a legjobb.

Szerintem ginko vagy lecitin készítmény és mellé sok gyümölcs ,zöldség a vegyes étkezés mellett és idővel meg fog erősödni.

2013. febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet használok. Igaz, még nem ovis a fiam, idén kezdi, de sokat járunk gyerekek közé, társaságba. Tavaly szeptembertől mostanáig, csak az egy pici nátha kapta el, még hőemelkedése se volt. Mellé még C-vitamint kap.
2013. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem adnék 7000 ft-ot ezért. (pedig megtehetném)


Egyrészt ahogy le van írva, nekem olyan nagyon hókusz pókuszos. Tényleg olyan, mintha valami csodaszernek lenne feltüntetve.

Másrészt arról pl nem írnak, hogy gyerekeknél is alkalmazható-e, de azért az sokat elárul, hogy terhesség, szoptatás esetén előzőleg orvosi konzultáció javasolt.


És az is érdekes, hogy 3 hétig alkalmazható egyfolytában. Biztos, nem valami gyengécske vitamin.


Nekünk nagyon jól bevált a Béres csepp, C-vitamin kombó, már csak ezért sem váltanék.


De ha Te gondolkozol rajta, szerintem előbb kérd ki a gyerekorvosotok véleményét.

2013. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha valakit esetleg érdekelne,leírom,hogy kerestem szaktanácsadót ez ügyben.Kiderült,hogy a Vironalt ajánlják nagyon ovis korú gyerekeknek valóban,sőt tesztelték is direkt óvoda szezonban.Igaz a dózis természetesen kevesebb(mindössze napi 1 cseppet kaphatnak).Azért nagyon köszönöm a válaszokat,a gyerekorvosi vélemény után kipróbálom.Én is eddig amúgy a Béres-cseppet használtam,de idén nem jött be sajnos.Kedves Utolsó Válaszolónak:Én bizony adok érte bármennyit,ha hatásos lesz,nem mintha sok lenne,de nincs az a pénz ami ne érné meg,hogy a gyerekeim ne legyenek havonta betegek!Azért köszi!
2013. febr. 6. 10:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Kérlek, ha már szeditek egy ideje, írd majd le a tapasztalataidat, mert engem is érdekelne, szintén ovis a gyerkőcöm és sokszor beteg!
2013. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tegnap mondta egy ovistárs anyukája, hogy Ők ezt használják.

2 gyereke van,a kicsi kiscsoportos, a nagyobbik nagycsoportos. A kicsi 1 cseppet, a nagy 2-t kap naponta. Ő úgy adagolja, hogy hétközben kapnak, hétvégén nem kapnak, akkor multivitamint ad nekik. Így több mint 5 hónapig elég volt nekik egy üveg Vironal.

A nagyobbik gyereke 1x volt ebben a szezonban beteg, náthás volt és köhögött, de pár napa alatt meggyógyult. A kicsi 1x volt köhögős, taknyos beteg, és még 1x volt neki egy náthája. Mindkétszer hamar kilábalt.

Nagyon gondolkodom ,hogy én is veszek a gyerekeimnek és kipróbáljuk. A fiam kiscsoportos, nagyon sokat beteg, és hosszan elhúzódó köhögései vannak. A lányom még nem is ovis, de egyfolytában beteg. Ő asztmás, és minden felsőlégúti sz@rság egyből ugató köhögéssé és fulladássá fajul nála.

Ha jobban belegondolunk, és tényleg sokáig elég egy üvegcse, akkor az ára egyáltalán nem vészes. Egy betegségnél ennyit simán otthagyok a patikában. Sőt!

2013. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!


Akiknek sokat beteg a gyereke, ajánlom a sóterápiát. A kislányom az ovi első évében, gyakorlatilag 1 hét ovi 2 hét otthon.

Aztán rátaláltam a sóterápiára, kapott a szobájába egy sólevegő gépet (10000 ft) Azóta nem volt beteg, ha náthás is lesz, pár nap alatt túl van rajta. Gyakorlatilag a gép egy orrmandulaműtéttől mentett meg bennünket! A kisfiam is száraz kruppos köhögéssel küzd néha, szerencsére ő nem fullad, de mióta megvan a gépünk, neki sem volt egy hangja sem.


Tényleg csak ajánlani tudom a csodaszerek helyett! Bár azt is elfogadom, hogy sokan ezekben hisznek.

2013. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Most már meg is vettem.Nem is olyan vészes,5900-ér sikerült hozzájutnom.Hallottam már a sóterápiáról is,utána is járok.Persze,leírom majd a tapasztalatokat.Minden jót!
2013. febr. 6. 14:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyósom most vett a gyerekeknek, de az van ráírva, hogy 4-6 éves kor között 1 csepp, alatta tilos alkalmazni! Én nem kockáztatok, lehet később jön ki valami probléma tőle :(
2014. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki esetleg használta már, be tudna róla számolni, hogy tényleg hasznos volt-e?
2014. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!