Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit keres egy babysitter...

Mennyit keres egy babysitter svájcban?

Figyelt kérdés

költözünk ki Svájcba és gondba vagyunk mert nem tudjuk mennyit keres egy babysitter.két gyerekre kell vigyázni,természetesen a lakást és a kaját nem kell fizetnie,azt mi álljuk.de akkor mennyit fizessünk?volt e valaki aki dolgozott már igy külföldön?

a válaszokat előre is köszönöm


2016. febr. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az áll, hogy órabérként melyik kantonban mennyit fizetnek. Ez kiindulásnak talán elég lesz, mondjuk felezd meg, ha havi bért+ kaját és szállást biztosítasz. De nézz utána, hogy akkor neked kell bejelenteni a lányt.

2016. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

itt vagyok! :) és még vagy 10 ismerosom :D


Genf kornyékén élunk, amikor bentlakáos babysitter voltam 2500 frankot kaptam egy honapra, utána váltottam,- másik család, csak heti 3 napban kellett egy pici babára vigyázni reggel 9-tol du. 5 ig (takaritás, fozes nem volt, tényleg csak babáznom kellett egész nap) arra a heti 3 napra fizettek 1800 frankot, plusz a 100 frankos busz bérletet. ismeros heti 4 napra kap 2500 frankot, o sem bentlakásos babysitter. másik ismeros havi 3400-at kap, o ott lakik a családnál, természetesen neki sem kell kaját vennie. autot használhatja (este és a szabadnapjain), nyelviskolát fizetnek neki.


ti hol laktok?

2016. febr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt 20-25 frank korul fizetnek oránként.
2016. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát agentura család függő van ahol 3700 frank van ahol 2400 frank az alatt nem igen kapnak.anyukám már 10 eve kint van de ő apoló nő.de sok agentùrát ismerek akik alkalmaznak közèp v magas nèmet,angol nyelvtudás..van pár jó bècsi agentúra akik nem nyùlnak le tőled szazzèkot...ès be vagy biztosìtva ha valami baj lenne a családdal hoznak visznek stb....
2016. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Svajban nem olcsó az èlet bejelntett munkások lesztek akkor elèggè kevès lesz az a 3000 kell jarulèkot meg egyebet fizetned ami meg marad plusz rezsi kaja ami szinten nem olcsó..
2016. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az az -agentura?
2016. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah, hogy ugynokség..én még ugynokségen keresztul sose végeztem ilyen munkát, de senki más sem az ismerettségi koromben.
2016. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!