Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiú gyereknek mit...

3 éves fiú gyereknek mit ajánlanátok szülinapra?

Figyelt kérdés
Nagyon sok játéka van már, vonatpálya, autópálya, millió traktor és kukás autó, bicikli, csúszda, műanyagház, hinta és még sorolhatnám. Semmi ötletem sincs... Segítsetek!!!
2016. febr. 12. 21:22
 1/5 anonim válasza:
17%
esküszöm az ő érdekében tanárt hívatnék mármint magánt. hogy már elkezdjen tanulni "játékosan"!csak sztem ez jó ajándék lenne vagyis ha lenne gyerekem én mihamarabb taníttatnám és azt játszanám el hogy nincs lehetetlen.sztem a nevelés sokat visszafog a képességeiből az embereknek.tiszta faxság amit ide írtam :Dna de mind 1 hmm 3 éves háát pl vidd el vmi uszodába had pancsikoljon.jah ez jónak tűnik:D
2016. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dupló, fürdőkréta, társas... nem mondtad milyen értékben
2016. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyv, 15-20 db-os puzzle, játék szerszámkészlet és/vagy barkácsasztal, lego duplo, kiskonyha (igen, fiúnak is! :) ), doktor bácsi készlet, 45 cm-es ugrálólabda...
2016. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy élményt, pl. játszóház.
2016. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
LÜK vagy logico
2016. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!