Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapossal élményfürdőzés...

20 hónapossal élményfürdőzés hétvégén. Mit vigyek neki enni?

Figyelt kérdés
Szüleim hétvégére meghívtak minket egy zalakarosi fürdőbe. 20 hós a Kisfiam. Tavaly voltunk strandon, de csak pár órát délutánonként. Vittem kekszet és kész. Most elég sokat leszünk ott (ebéd időben is). Mit javasoltok, mit vigyek neki enni? Ami nem macerás, nem villás-kanalas, hanem csak bekapja és kész de mégis nem keksz meg nasi. Köszi a tapasztalatokat!
2016. febr. 15. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
süss pizzát
2016. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Gondolom van a fürdőnek étterme..

Miért nem esztek ott?

2016. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt és kölesgolyót vinnék, a fürdő éttermében pedig megkajálnánk.
2016. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Másfél évesemmel már mindenhol helyi kaját ettünk, strandon pl. lángost. Csak rágcsát vittem vész esetére meg vizet.
2016. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20 hónapos már szinte mindent eszik, tehát akár egy büfében veszel neki szendvicset, hotdogot, lángost akármit, ha ilyesmit nem akarsz neki adni akkor pedig te magad készíts neki szendvicset zöldségekkel, mindent kockázz fel előre így csak kinyitod a dobozt és adogatnod kell neki. Mi 10 órát utaztunk külföldre anno 15 hós kisfiammal, szendvics és barack volt a menüje, mindent előre készítettem és így simán útközben is tudott enni. Nem kell főtt étel, ha egy nap nem eszik főzeléket semmi baja nem lesz. Esetleg virsli.
2016. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20 hónapos a lányom, rendszeresen járunk fürdőzni, olyankor éttermi kaját eszik Ő is és mi is...Magamnak sem viszem oda a pénteki ebéd maradékát, neki sem fogom. Amíg kicsi volt, addig ilyenkor üveges kaját kapott
2016. febr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk a fürdő éttermében enni, ezért is kértem ötleteket.
2016. febr. 16. 14:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Ti mit fogtok ebédelni? Szendvicset tudnék, akkor mondani, bár szerintem az elég fura.....pláne Zalakaroson...
2016. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem fura...miben más ha ott veszel egy szalámis zsömlét a büfébe? nem mindenki szereti az olajban tocsogó lángost (én mondjuk imádom :), és nem mindenki akar fürdőzés helyett egy étteremben ücsörögni
2016. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Étteremről írtam és nem büféről. Ismerem Zalakarosi fürdőt, normális étterme van és 20 percnél nem több a várakozási idő a legnagyobb dömpingben sem. A szalámis zsemle esete egyébként tényleg nem más, csak nekünk alap, hogy ilyenkor rendes ebédet eszünk, főleg mivel egész nap a vízben van az ember :).
2016. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!