Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokott nyáron meztelenül...

Szokott nyáron meztelenül lenni a gyereketek otthon?

Figyelt kérdés
Ha igen, hány éves korig? Nekem nincs gyerekem, csak hallottam már ilyet többször.
2010. márc. 31. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓ hát persze és nem csak nyáron a legnagyobb 7 éves múlt és még ő is szeret meztelenkedni a kislány 4 múlt és még ő is bár most már kezd szégyellős lenni a 7 hó kisfiam is szeret pelus nélkül lenni.
2010. márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27 hós fiú.Nálunk az ujjatlan body vagy póló kisnadrággal kell,mert hűvös a lakásunk nyáron is.
2010. márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp nyáron!

De akkor azért szoktam ráadni egy kis bugyit, mert csak leül mindenhova.Addig lesz igy amig ő azt nem mondja hogy nem,addig meg érezze csak jól magát.

Viszont úgy nem szoktunk pucérkodni hogy ha ősz van és bennt vagyunk a lakásban..

2010. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Válaszoló! Teljesen igazad van abban, hogy azért egy kis bugyit kell ráadni a gyerekre, főleg kislányokra, hogy ne menjen kosz a puncijukba!
2010. márc. 31. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

nekem fiam van, este fürdés után van h meztelenkedik kicsit de nem sokat, mert elég hüvös a lakás néha.

az udvarra még nyáron sem megy ki meztelen - nem engedem - nem kell mindenféle koszt meg esetleg betegséget összeszedjen a kutyátol macskátol - mert ha leül a földre ohatatlanul is összeszedi. azért ha van rajta egy kicsnadrág vagy egy pelus akkor valamelyest csak védve van. tavaly nyáron pelusos volt még akkor volt a pelus meg egy body meg egy vékony sapi a nap miatt.

az idén kezdjük a peluselhagyást, igy egy kisgatya meg egy polo lesz majd rajta.

de meztelen nem engedem az udvarra. max a vizesmedencééjébe :)

2010. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Pedig mi idén terveztük, a nagy meleg nyárral, pucérkodjon a leány, és ha pucér legalább többet lát abból mi távozik belőle és bilire ül. Bár két éves a lányom vetközni nem tud egyedül. Tehát nadrágot letolni sem. Lehet, hogy ez is akadályozza őt a szobatisztaságr nevelésnél. Mivel mi bölcsicsek vagyunk már 18 hós kora óta ismerkedik és barátkozik a bilivel. Ráül majd felál és inkább játszik, bele pakol. Szóval nálunk pucérka lesz. Még bugyit sem akarok adni rá. Minek otthn vagyunk. Én is tök mesztelen vagyok egyszál bugyigóba nyáron. De ha közösségi helyre megyünk ott nem lesz mesztelen. Még srandon sem. Vizi pelus lesz rajta.
2010. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Én meg éppen felülre szoktam inkább egy kis atlétát adni rá nyáron, amikor kint pucérkodik. Én ugyanis inkább attól féltem, hogy a háta meg ne fázzon, vagy éppen le ne égjen. Igaz, ő kisfiú, 2 éves múlt. Idén nyáron is így tervezem a pucérkodást, de csak kint a kertben van így persze.
2010. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem a 19 éves lányom van állandóan úgy, hiszen alapból erre neveltük :)
2011. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!