Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek azokrol akik otthon az udvaron meztelenül vannak?

Figyelt kérdés
Ha az utcán jártok és benéztek egy udvarba és a háziak épp meztelenül kertészkednek ?
2011. szept. 20. 16:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Biztos melegük van.
2011. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
biztos nudisták.
2011. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Skizofrén atya 1992 ***** válasza:
80%
bekérezkednék
2011. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 napietus ***** válasza:
11%
bolondnak tartom őket.
2011. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy fegyverrel kényszerítik őket.. Volt egy ilyen rész a CSI-ban.. Azóta mindig kihívom a pucérkodó szomszédokhoz a rendőröket biztos, ami biztos.. Szerintem tedd azt te is.. Legjobb ha le is vetkőzöl, nehogy mikor kiérnek azt higgyék te vagy az elkövető..
2011. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Az ő magánterülete, otthon van, azt csinál amit akar!

Szerintem nincs benne rossz.

2011. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Littlepig válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy általában az ilyen embereken nincs ruha...

valóban: a saját "birtokodon vagy", csinálsz amit akarsz

ha meg a szomszédaid azok: élvezd(amennyiben meg nem épp élvezhető, hát ne nézd...kerítés, stb

2011. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Velük kapcsolatba a magyar igazságszolgáltatás igazságtalan :D

Ha egy nő meglát egy férfit meztelenkedni a kertjében a férfit letartóztatják közszeméremsértésért.

Ha egy férfi meglát egy nőt meztelenkedni a kertjében a férfit letartóztatják kukkolásért :D

Nem nyerhettek!

2011. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
Mi is sokat vagyunk meztelenül a nyaralóban, otthon. Saját kertedben sem férfinek sem nőnek nem számít közszeméremsértésnek a meztelenkedés, az én házam az én váram. Ha valakinek meg leskelődni támad kedve egészségere, nem zavartatjuk magunkat.
2011. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%

Én arra gondolok, hogy legalább egy nádkerítést odahúzhattak volna, hogy ne lássak be.:) De nem nézném hülyének, mert én szeretek meztelenül napozni a kertünkben.

Viszont engem már megszóltak ezért... Idős nénit zavarta pedig, akkor még kicsi voltam... Ez van!:D

2013. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!