Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alvásprobléma. Dackorszak...

Alvásprobléma. Dackorszak végével helyreáll?

Figyelt kérdés
3éves kislányom alvása pár hónapja elromlott, egy szobában alszik a tesójával (5éves lány) és míg a nagy elfárad estére és aludni szeretne, a kicsi pörög 22óráig.(Decemberben már fél9,9kor legkésőbb aludtak) Elszeparálásra nincs lehetőség."Hát nem értitek meg h nem akarok aludni?" mindenre ezt mondja. Esti rituálé, közös mese, kivel mi jó történt, közös ima szokásai ugyanazok mint régen. Délben eddig letette a fejét és aludt, most már délben is könyörögni kell. Akkor sem akar, kivéve ha beígérek gumicukrot, valami édességet ébredésre. Lehet ez pusztán dac, ami idővel elmúlik? Összességében 10,5-11órát alszik ha a két alvást összeadom. Családban sem történt semmi traumatikus, amit "levágna". Az estéink erre mennek most rá hogy vele harcolunk, miközben mindenki aludna már. Még egy adalék: Ha napi 2szer kirohangálja magát, akkor sem esik össze. Valakinek volt ilyen? Lassan megáll a tudományom. Régen remek alvó volt délben és este is. Néha melléfekszek hátha a jelenlétem megnyugtatja (régen ez is bevált), akkor is én adom fel hamarabb 1óra virgonckodása után.

2016. febr. 19. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobban fáraszd le. NE csak fizikailag, de szellemileg is.
2016. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem a dackorszakról van szó. Próbálkozik. És bejött, mert körülötte forog minden.


Legyél határozottabb, rakd le aludni, nem kelhet fel.

2016. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!