Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dackorszak. Nálatok mennyi...

Dackorszak. Nálatok mennyi idős korában indult és milyen volt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy miben jelentkezett, változott-e idővel a jelleg, stb.
2016. jan. 9. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hónapja kezdődött 2 éves múlt a lányom. Nagyon hisztis lett, mindenre nem a válasz de szó szerint bármit kérdezek nem nem es nem. Kevesebb lett az olelgetes puszilgatas. Ő most nagy lánynak érzi magát..:D
2016. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most lesz kettő a kislànyom, és egy hónapja tart. Minden nem. Vörösödő fej ha valamit nem akar megcsinàlni amit kell. Mostanàban kényszer öltöztetés van. Nem akar ekindulni, nem akar haza jönni. Kezdem megszokni, neha kibukok es felemelem a hangom. De van amikor egyszerüen nevtek rajta mert néha ténykeg röhejes amit csinàl. Egyébként mindent többször el mondok neki hogy mi fog történni, mit fogunk csinàlni, é hogy én vagyok az erősebb szoval felesleges ellenkeznie.... Van amikor elég egy ölelés, egy kis "beszélgetés" van amikor beküldöm a szobàjàba. És volt mä hogy kapott a kezére is. Nem tudom meddig fog tartani.....
2016. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nálunk már olyan 16 hónaposan elkezdődött. Akkoriban még azzal is próbálkozott, hogy megharapjon, ha valami olyat tettem, ami neki nem tetszett. Nevezik hisztikorszaknak, hát kb. azóta megy ezerrel a hiszti. Bár ha belegondolok, már 8 hónaposan hisztizett minden pelenkázásnál, annyira utál egyhelyben lenni attól kezdve, hogy megtanult kúszni. Volt egy időszaka, amikor mindenre nem volt a válasz, ez is valamikor 16-18 hó táján. Most is gyakran használt szó, csak most már ezer más dolgot is mond/visít. Ha viszem pelenkázni és nincs kedve hozzá, úgy rúg, mint egy ló. és még sorolhatnám...
2016. jan. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(Most 21 hós.)
2016. jan. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!