Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan aki az influenza...

Van olyan aki az influenza járvány miatt nem viszi egészséges gyerekét oviba?

Figyelt kérdés
Persze aki megteheti. 1-2 hétre gondoltam. Ilyenkor a szülő ír igazolást? Mert ugye nem beteg a gyerek tehát orvoshoz nem is kell menni.
2016. febr. 24. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna, de nálunk egyébként se ilyen rugalmas az ovi. Nem fogadnak el, csak orvosi igazolást, illetve nagy ritkán szülőit.
2016. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Hisz ebben az esetben üljek vele két hétig a bezárt lakásban, hisz elkaphatjuk, a boltban, a buszon, a játszótéren, az úszáson is.

És 1-2 hónap múlva jön a bárányhimlő járvány,akkor megint üljünk a lakásban egy hónapig hátha megússzuk.

2016. febr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Akkor ennyi erővel tényleg ülhetsz a lakásban 2 hétig egy egészséges óvodással, mert bárhol elkaphatja, nem csak az oviban. Az én fiam csütörtök óta itthon van, holnap megy újra oviba. Elkapott valamit, hogy influenza vagy sem, azt ki tudja, de magas lázzal és köhögéssel járt. Már napok óta láztalan, mit ne mondjak, várom már (és ő is) a holnapot.
2016. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, én mától nem viszem, de csak ezen a héten. A hétvégén egy olyan rendezvényre megyünk, amit elég körülményes lenne visszamondani,így nem szeretném,ha véletlenül most gatyásodna le.

Ezért a héten már nem megy. Szerencsére, mivel családi vállalkozásban dolgozom, tudtam úgy csoportosítani a munkát,hogy a héten már ne túl sok minden legyen.

2016. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és én reggel beszóltam,hogy ezért nem viszem a héten, így nem kell igazolás. Annyi,mintha mondjuk elutaznánk!
2016. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, max ha újszülöttem lenne, akkor 1 hónapig mondjuk a nagy nem menne oviba.
2016. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!