Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más gyerek is csinálja ezt,...

Más gyerek is csinálja ezt, vagy csak az enyém trollkodik?

Figyelt kérdés

Lassan két éves. Bölcsődés, de a héten betegség miatt itthon van. Egész nap foglalkozom vele, de úgy tűnik, mintha unna. Puszit, ölelést hiába kérek, határozott mozdulattal félretol.

Aztán tegnap és ma is hívott egy-egy régen látott barát telefonon. Kidőltem a kanapén és beszélgettem velük egy negyed órát - na, akkor 3 perc után mászott rám, puszilgatott, ölelgetett.


Ezt vajon miért csinálta? Mármint miért akkor, amikor éppen telefonáltam?


2016. febr. 27. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez komoly...
2016. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
"na nehogy má' mással foglalkozzál anyám"
2016. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor ott vagy neki jàtszani inkàbb szeretne veled mint érzelgősködni ez normàlus hiszen bennük van az örök tanulàsi tapasztalatszerzési vagy. Amikor telefonaltal szerette volna ha rafigyelsz és tudja hogy ràd érzelmi oldalon kell hatni hiaba vinné oda pl a mesekönyvét.szoval a figyelmedért a kedvedben akart jàrni. Javaslom te is figyelj hàt rà igy ahogyan ő ràd es vedd észre az igényeit ahogyan ő figyelembe veszi a tiédet.
2016. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
☆ amikor ott vagy neki utàn vessző
2016. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Ennél jóval több vessző hiányzik kedves 4-es. :)
2016. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudom 5- ös, csak épp az első sorban veszit vessző nelkül az értelmébol.ezért javitottam csak azt. És ha nem lenne lassabb helyesen irni akk helyesen irnék.
2016. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Enyém ugyanez :D ha leteszem a telefont,utána ugyanúgy levegőnek néz... :)
2016. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#3

Figyelembe veszem, ha odahoz játékot, akkor azzal játszunk. Minimális mértékű alkalmazkodást tőle is elvárok. Ha elmegyek WC-re, akkor például foglalja el magát és akkor 5 percig, ha akarja, ha nem, kimegyek a képből.

De sokszor akár fél órát is eljátszik magában, ha be akarok kapcsolódni, félrevonul - ilyenkor nem erőltetem.


Inkább én lehetek omst az unalmas börtönőr, aki bezárva tartja a lakásban és se gyerektársaságot nem tudok produkálni, se kinti rohangálást.

Bölcsőde után érdeklődőbb szokott lenni irányomban. Most az apja a sztár, aki most napközben nincs itthon.

2016. febr. 27. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Enyém is ugyan ez, sőt ha az utcán telefonálni merek azonmód a földre veti magát, leül vagy lefekszik a járdán és elhagyja magát mint egy rongybaba, hogy ne lehessen csak úgy fél kézzel felsegíteni, csak hogy rá figyeljek :D.
2016. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az érzelmek kimutatása is egy fejlődési folyamat. Amire vágysz, a bújós, anya ceretlek naon, még néhány év. Az enyém is pont ilyen, mint amit leírtál. Türelem.
2016. febr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!