Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A postaládánkba be volt dobva...

A postaládánkba be volt dobva egy kézzel írt levél a Gyermekjóléti intézettől, h a gyerekem ügyében keressük fel őket. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap jött, de nem borítékban, egy A4-es papír van félbe tépve (!), félbe volt hajtva, és úgy bedobva a postaládánkba. A mi nevünk nem volt rajta, csak a gyereké. Tiszta ideg vagyok, h ez most mi? Dolgozunk, a kislányom bölcsibe jár. Ha nehezen is, de meg tudunk élni, ruhára, ennivalóra, rezsire jut minden hónapban. Kislányunkat szépen neveljük. Majd megőrülök, h mi lehet ez. Összefüggésben lehet azzal, h most 5 hétig nem volt bölcsiben (csak 2-t voltam tp-en!!! Meg oldottuk másképp.), mert beteg volt, operálni is kellett, kórházban voltunk, de folyamatosan kapcsolatban voltunk a bölcsivel, védőnő is tudott róla, naponta jártunk kezelésre a kórházba, miután hazaengedtek minket. Most már szerda óta jár bölcsibe.

Kb óránként agyvérzést kapok, h mi a Jóég lehet ez a levél.



2016. febr. 20. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
En nem foglalkoznék vele. Ez egy irkafirka, ilyet egy hivatalos hely nem ad ki.
2016. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a bölcsőde nem kötelező, így a bölcsis hiányzás miatt biztois nem kerestek.


Inkább arra gondolnék, hogy valaki szivat, mert én olgoztam gyermekjlétinl, de ott hivatalos élrtesítlés van, nemb egy fecni.

2016. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
2. vagyok, bocsi a hibákért, a gyerekek ugrálnak rajtam, de remélem, érthető.
2016. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Kamu, így nem küld semmilyen szervezet hivatalos levelet.

Valaki szórakozik.

Ne foglalkozz vele.

Gondolom valamelyik rosszakaró rosszindulatú szomszédod vagy ismerősöd.

2016. febr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is valaki "szórakozik"..



Ha az van benne keresd fel őket, akkor van elérhetőség is biztos, keresd fel őket akkor megnyugszol :)

2016. febr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van név is, elérhetőség, tel.szám, de hétfőig én meghalok.
2016. febr. 20. 08:42
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Mondom még egyszer: NEM HIVATALOS a levél.

Ráadásul nem is a ti nevetek volt rajta hanem a gyereké.

Van egy rosszindulatú rokon/ismerős/szomszéd stb.

NE PÁNIKOLJ már az isten áldjon meg.

pfff...

2016. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

Ha van telefonszám, hívd fel, kérdezd meg. Ha lehet fecnin üzengetni, akkor lehet szombaton telefonálni. (Feltéve, hogy mobil szám.)


Ha önkormányzati bölcsibe jár, könnyen lehet, hogy meg akarják nézni, hogy mi a helyzet, jogos-e, hogy foglaltok egy helyet, de nem látják a gyereket. De csak tippelek én is.

2016. febr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem mért aggódsz ennyire, ha minden rendben nálatok, akkor nincs aggódnivalód, de fura ez a nem hivatalos levél.
2016. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
én nem foglalkoznék vele, ez tuti kamu, nem így működnek a hivatalos szervek.
2016. febr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!