Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hová mentek, mit csináltok...

Hová mentek, mit csináltok most hétfőn-kedden?

Figyelt kérdés
Hogy használjátok ki a hosszú hétvégét?
2016. márc. 13. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Szombat-vasárnap-hétfőn olvasok, kötök, tanulok. Kedden utazunk, 19 éves a lányunk, egyetemista, de programja van hétvégén, nem jött haza, mi megyünk köszönteni, meg ha már ott leszünk, körbejárunk néhány múzeumot.
2016. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Tegnap pihentünk itthon, olvastunk, én kimentem először egy rövid sétára, a férjem a picivel volt itthon (1 hetes). Kimentünk a körfolyosóra vele picit.


Ma jönnek a szüleim, velük ebédelünk itthon, délután kivisszük a gangra megint a picit, hogy megnézze a világ egy részét.:) Hétfőn varratszedésre megyünk, és kivisszük az első rövidebb sétájára is, ha szép idő lesz.


Kedden nem megyünk sehová egész nap, mert a Parlamenthez közel lakunk, így jobb nem kísérteni a sorsot, hogy az utcánk hazafelé már le lesz zárva.:)

2016. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
holnap a kerti munkát csináljuk, kedden meg bemennénk a Várba (1,5 évessel) lósimogató meg bazár meg ilyesmire de havazást mondd, meglátjuk mi lesz belőle. Ma grillezünk, vendégek jönnek
2016. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sehova. Férjem dolgozik, így ugyanolyan lesz, mint bármelyik hétköznap. Reggel 7-től 17-ig ketten leszünk a picivel.
2016. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Holnap reggel vásárolunk, utána meg légvár játszóházba megyünk. Kedden még nem tudjuk, hogy mit csinálunk, ha nem lesz nagyon ramaty idő, akkor szerintem kirándulunk.
2016. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tegnap pihiztünk, játszottunk, sokat beszélgettünk.

Mára "bérbe adtam" a gyerekeimet.

Holnap szintén itthon leszünk, az iskolásom házit csinál és gyakorlunk kicsit.

Kedden szeretnénk kirándulni menni, a cél a keszthelyi Festetics kastély.

2016. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát,dolgozok 4től este 10ig.Így sehová,másnapom szabad,de hulla vagyok állandóan.

Vagyis 12 és 14-én dolgozok,13-án és 15-én itthon házimunkázok.Ugyanúgy telik,mint az összes többi hétvége,általában nem vagyok itthon túl sokat és azért van itthon sajnos mindig mit csinálni.1,5 éves a fiunk.

Amikor havi 1x vagy kéthavonta egyszer van egyben 2 nap szabadom,azt ki tudjuk használni,olyankor van játszóház vagy nagyobb séták vagy valami egyéb kikapcsolódás.

2016. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozók, mi lenne az elfogadható program? templom, kormánymegemlékezés?
2016. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tegnap elontéztük a bevásárlást. Kicsit bringáztak a gyerekek, délután mesét néztünk, játszottunk. Ma rokonlátogatóba mentünk. Holnap megpróbálunk kirándulni, ha az idő engedi, ha nem akkor itthoni program lesz. Kedden itthon maradunk, meg szoktuk nézni az ünnepség műsoros részét a tv-ben. Pihenünk.
2016. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pihenek mert megfáztam nem is kicsit ,igy pihenek mert szárdán meni kell dolgozni .
2016. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!