Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti itattok a gyerekkel Kubu-t?...

Ti itattok a gyerekkel Kubu-t? Én most belekóstoltam, de szörnyen elképedtem az ízén, túlcukrozott és túlédesített vacak.

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 15:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Tudtad, hogy a citromban van a legtobb cukor?meglepo, nem? Szoval nem az ize donti el, cukros-e, nezd meg az osszetevoket es az alapjan donts.
2016. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, amikor néha vettek nekem a szüleim, örültem, mint majdom a farkának. :) Bár az ízét sose szeretem, csak akkor még hatott rám a marketing. Szerencsére nálunk csak ritkák voltak ilyen cukrozott lötyik, most már nem is szeretem az üdítőket, leginkább csak sima vizet iszok.
2016. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekkoromban még finomabb volt, nem ilyen vizezett cukros lötyi. Volt gyümölcstartalma, sűrű volt, igazi gyümölcs íze volt... nagyon szerettem, ma már nem innám meg és a gyerekemnek se szívesen adnám, csak ritkán, ha ő szereti.
2016. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Na mindegy, én nem fogok nekik többet venni.

Persze aki szeretné ezzel itatni a gyerekét, isten ments, hogy beleszóljak.

2016. márc. 17. 15:27
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem itatok ilyen szarokat a gyerekkel. Nem is kóstoltatom vele az olyan dolgokat, amiket nem tartok jónak, de amúgy gyerekeknek van. Ha valamilyen úton módon hozzájut és mégis iszik, aztán ilyet akar, akkor megoldom a problémát, de egyébként a cukrot igyekszem kerülni.
2016. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi is csak nagy ritkán iszunk üdítőket, neki sem fogok venni semmi ilyesmit. Egyébként a gyerekitalokban van a legtöbb cukor.
2016. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel jómagam kóstoltam még a születése előtt és elég "meggyőző" volt az íze.


Apámnak almafái vannak és egy üzemben préssel kisajtolják szűretlenül a levét az odaszállított almának, majd vákuumcsomagolásban egy kis csappal adják vissza. Ebből rendszeresen kapunk, és a gyerek is sokszor ilyet iszik. Édes, de az almán kívül semmi nincs benne, az alma eredetét meg ismerem.

2016. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Néha kapott, annyira nincs oda érte. Mondjuk amúgy sem édesszájú, inkább a buborékos vizet szereti már kb. négyéves kora óta. Meg most, hogy már nagyobb, sajnos a Sprite-ot, de azt ritkán kap (jó, ő már nem olyan pici, 9 éves). A Kubuval alapvetően nincs és nem is volt bajom, mivel nem volt úgy rákattanva a gyerek sosem. Ha néha úgy jött ki a lépés, akkor vettem neki, megitta, de sosem nyúzott érte, hogy vegyek. Én meg úgy vagyok vele, hogy időnként az ilyesmi is belefér.
2016. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ittam mar,iszonyú rossz ize van :/
2016. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki házi "Kubut". Garantáltan az kerül bele, amit szeretnél, az én gyerekem megmondta, hogy jobb, mint az "igazi". :)
2016. márc. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!