Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kettő közül melyik az...

A kettő közül melyik az egészségesebb a gyerek számára: kubu vagy vitatigris?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem az,de ha választani "kell" akkor a kubu
2014. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
de abból is a sűrűbb változat
2014. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Természetes gyümölcslé. Gyereknek nem kellene adni ilyen vacakokat.
2014. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Víz.
2014. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mindkettőben van hozzáadott cukor, ráadásul a Kububan szerintem színező anyag is van. Kétszer vettem a kislányomnak, és annyira megfogta a cumit, a ruháját, az előkét természetellenes élénk narancs színnel, hogy nem lehetett kivenni semmivel. Szerintem egyik sem egészségesebb a másiknál.
2014. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy egyik sem túl egészséges, de ha néha kap ilyeneket, attól semmi baja nem lesz. A kérdésem az volt, hogy a kettő közül melyik az egészségesebb. Erre szeretnék választ kapni.

Egyébként egész pontosan kububól a sűrű sárgarépa-alma-banán-őszibarack-eper, vitatigrisből az alma-málna változatról van szó, csak ezt a kettőt szereti.

2014. aug. 19. 16:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is iszik néha ilyeneket, én kubut veszek ilyenkor, a kisebb üvegest, mert annak 50%-os a gyümölcstartalma, a magasabb üvegesnek sokkal kevesebb. (bár az az ízesítés ha nem tévedek amit te veszel, talán 100% gyümölcstartalmú, szóval még jobb) nekem azt az ízt szereti a legjobban, ennek ellenére én is vízpárti vagyok. Ja, és most nincs itthon ezért nem tudom leellenőrizni, de ezek nem tartalmaznak színezéket, ha jól tudom.
2014. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, én is úgy tudom, nincs bennük színezék, de hihetetlen élénk színt hagyott maga után, ezért gyanakodtam. :)

Ha a kettő közül választanék, akkor talán a Kubu lenne az. Ha szereti a gyerkőc, vegyél neki néha, nem lesz semmi baja tőle. :) Az én kislányom a szörpért rajong, csak neki szoktunk venni egy üveg Sió gyümiszörpöt, és extra hígan néha kap belőle.

2014. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Én kubut szoktam.

De ivott már vitatigrist is. Szeritnem ugyanúgy jó lehet, nem tartalmaznak mesterséges vackokat. Persze édesek.... biztos cukrozottak, de ez van, mégsem valami guragumi és társaival van tele.

2014. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
lányom kedvence a vitatigris .
2014. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!