Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kamaszlányom nem hajlandó...

A kamaszlányom nem hajlandó jobban tanulni és nem képes megérteni hogy csak az ő javát akarom ezzel elősegíteni csak a pasizással van elfoglalva. Mit javasoltok anyukák?

Figyelt kérdés
tini,kapcsolatok,család
2016. márc. 23. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod és mit jelent, hogy jobban? Milyen a tanulmányi eredménye jelenleg és miben kellene fejlődnie egyébként?
2016. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam! majd megkomolyodik! idővel belátja mi a jó neki! én most 25 vagyok egy férjjel egy gyönyörű babával és boldogan!

Adj időt neki most kamaszodik, inkább beszélgess vele mint egy barátnővel... értékelni fogja és másképp áll hozzád!

Nekem is lányom van és én szeretném ha mindent elmondana nekem még a kínos témákat is! :)

2016. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lányom 13 éves és főként a matekkal van god.3,9-es a tanulmányi átlaga
2016. márc. 23. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

13 évesen pasizik?

Az átlagával nincs gond.

2016. márc. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül függ össze a tanulmányi eredmény azzal, hogy ki mennyit fiúzik ilyen korban (persze vannak kirívó esetek). Szerintem hagyd hogy bontogassa a szárnyait persze a józan ész keretein belül, pl azért még ne feküdjön le senkivel, sőt, maradjon meg maximum csók szinten ez a dolog. Lehet hogy a tanulás eleve nem megy neki olyan könnyen, de így legalább van társasági élete. Tudom nehéz elhinni, de az én lányom így 17 évesen már tud koncentrálni a sulira (most van itt igazán az ideje) mert 14 éves kora körül élte meg azt az igazán szép "első szerelem" érzést :)
2016. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!