Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó valamire a pufi mellény?...

Jó valamire a pufi mellény? Ha hideg van, inkább kabát, ha melegebb van, beleizzad. Ti használjátok?

Figyelt kérdés
Vettem az ovis lányomnak, de igazán sosem tudja hordani. A karja hideg, a háta meg izzad. Igaz, én sem hordtam soha mellényt, de azt hittem, gyereknek praktikus, mert olyan sokat látok. Nálatok bevált?

2016. márc. 31. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

pedig ahogy leírod, szerintem pont nektek lenne praktikus, nyilván nem jól öltözteted ha megfázik ilyen időben.


enyém is mellényben van, ebben az időben azt hord, de már 5 éve. mindig meleg van, izzadós, így lengébben öltöztetem már ilyenkor, viszont a háta-mellkasa, ergo a tüdeje védve van. én is nagyon szeretem a mellényeket, nekem is sok van, én is olyan vagyok, hogy ilyen időben kabátban leizzadok, kabát nélkül fázom, szóval mellényt veszek fel :)

2016. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekünk minden szezonra van legalább kettő ilyen mellény (5 éves a lányom), sőt az oviban kimondottan kérték, mindenkinek ilyen van. Alá egy polár kardigánt szoktam ráadni, így ha kimennek az udvarra , tudnak variálni hogy mindent felvesz vagy csak a mellényt vagy csak a kardigánt. szabadabb a mozgás benne mint egy télikabátban, azért is szeretem.
2016. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek szerint télen is mellényben van, vagy félreértem? Mindenesetre úgy látszik, mégis jó dolog ez a mellény, ha ennyien szeretitek, próbálkozom még vele variálni, köszi.
2016. márc. 31. 15:25
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Mi kaptunk sokat, kb kétszer tudtuk használni, szerintem se jó semmire :-)
2016. márc. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak is, fiamnak is van. Korizáshoz, lovagláshoz, kiránduláshoz használjuk. Meg amilyen a mai idő. Mondjuk abból is van többféle vastagságú.
2016. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A lányom sokat hordja,egyébként én is.Nála inkább az átmeneti kabát az ami felesleges.Téli kabátról rögtön mellényre váltunk,mondjuk időjárásfüggő is.
2016. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lányomnak is van egy mellénye polár kardigánal tökéletes ma is igy ment oviba .
2016. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Pont arra az időre van kitalálva, amikor egy kabátban már melege lenne szegénynek, de egy sima pulcsihoz még hideg van, félted a mellkasát/hátát, mert pl fúj a szél, vagy reggel még hűvös van, de annyira nem hogy kabát kelljen.
2016. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!