Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Roller 4 évesnek. Milyen...

Roller 4 évesnek. Milyen méret jó? Milyet vettetek? 2 kerekűt szeretnék.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 évesnek lenne és két kerekűt. Olyat szeretnék amit sokáig tud használni, nem kell fél év múlva másikat venni. Magas korához képest. Decathlonosat néztem, de a hozzászólások amik a honlapon vannak elbizonytalanít nem kéne-e inkább a nagyobbat venni. Nyilván 1-1,5 év múlva már jó lenne, de hogy most is abban nem vagyok biztos. Persze menjünk el nézzük meg, persze az lesz majd, de egyelőre tapasztalatokat gyűjtök.

Ez a kisebb változat, próbált már ilyet, ügyesen ment vele.

[link]

[link]

A másik a nagyobb ezt 6 éves kortól ajánlják

[link]

Szóval olyat szeretnék , hogy ne kelljen jövőre újat venni, viszont jó lenne ha már most is tudná használni. Persze ha muszáj és még valóban nem lenne jó a nagyobb akkor a kisebb lesz, a lényeg hogy jó legyen.



2016. ápr. 25. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a 6 évesemnek van a nagyobb verzió, ő magas is, és nagyon jól tud már menni vele. A 4 évesemnek még nagy, és nehéz. Próbálkozott vele, de a kisebbel ügyesebb.

A kisebbik lányom egyébként 106 cm, és 16 kg. A nagylányom 120 cm, és 23 kg. A viszonyítás kedvéért.

2016. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az én fiam a te kisebbik lányoddal egy méretű nagyjából, mert ő 105 cm. Lehet akkor a kisebb volna jó, hogy legyen sikerélménye :) meg azt láttam hogy tudta is használni, a nagyobbat még nem sikerült kipróbálni.
2016. ápr. 25. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom januárban múlt 4 éves, olyan rollert vettünk neki mint az első amit linkeltél. Nagyon szereti, jövőre is jó lesz neki még az biztos. Én ezt venném meg a helyedben.
2016. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3,5 évesen a lányom a kisebb verziót kapta, egyből tudott vele mennyi, most 4,5 éves (104 cm, 14 kiló), neki ez a méret a jó még, a magassága és a kicsi súlya miatt is. Testvérének van a nagyobb, ő 5,5 évesen kapta azt, de igazából most nőtt fel hozzá (most 120 centi, 19 kiló, fiú).

A kislányomnak a nagyobb még nehéz lenne és fel sem érné rendesen a kormányt, hiába ő az ügyesebb kettőjük közül, a kisebb a neki való még :)

2016. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!